reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

DVD prehravac vs. konzole

Tommula (232)|6.10.2009 07:19
Nevím kam s tím tak zkusim tady :)

Jen takovy dotaz,nikde jsem tady tema nenasel a zajimal by me jen vas rychly nazor jen tak mezi reci...

ma cenu kupovat jeste dvd prehravac?premylsim o vymene DVD jelikoz je vadny a dumam bud nad Evolve DX580 jako nijnizsi tridu a nebo pak bych chtel nejakeho Panasonica kolem cca 2500k /idealne neco co ma analog. 5.1 coz si s Panakem nejsem jist/ a nebo herni konzoli jako je XBox,PS2, ciste teoreticky PS3.
Co myslite? Vyplati se jeste kupovat DVD prehravac?? :)
Richmond (8084)|6.10.2009 07:34
No ja mam Panasonica rekorder a pouzil jsem ho tak 10x - za 10k jsou to docela drahy hodiny. Je to smejd, mechanika LG - sisla to, ze je to slyset 2m do kresla. V zivote bych uz nic jako video/dvd nekoupil (otazkou je, co si o tom mysli treba manzelka atd.)
mstejska (2912)|6.10.2009 07:39
Záleží jestli se díváš na DVDčka v televizi nebo na PC.
Kolik jich máš a jak často se díváš.
U nás se protočí denně 1-2 placky. 99% pohádky.
Pokud ti to stačí, tak kup to nejlevnější co najdeš.
Tommula (232)|6.10.2009 08:05
no ja celkove televizi vyuzivam tak 1-2 vecery v tydnu, a tak 2 dvd tydne kdyz je cas taky zvladnu :) no to prave zalezi v jakem jsem rozpolozeni, ale spis na TV se divam na DVD (ikdyz ted je to problematicke kvuli vadnem DVD prehravaci)

To je prave to: televizi mam s PC propojenou takze kdyz chci hrat na vetsi plose tak si to pustim oboje a hraju, kdyz chci koukat na film poustim si ho bud na TV z DVD prehravace a nebo na PC,to zalezi na rozpolozeni, a abych si poustel DVD na PC a sledoval na TV to nechci , protoze uz tak ma elektrarna ze me urcite radost :)
Takze resim zda koupit obycejne DVD a mit to tak jak to je k tomu urcene a nebo misto DVD konzoli, ktera umi vsechno a zahraju si na ni hry :)

Libi se mi moznost sedet na pohovce a mit v rukou jen gamepad a hrat. Coz o tom mam u TV bezdratovou klavesnici s mysi ale neni to ono.. :D
Richmond (8084)|6.10.2009 08:17
[quote=mstejska;299706]
U nás se protočí denně 1-2 placky. 99% pohádky.
Pokud ti to stačí, tak kup to nejlevnější co najdeš.[/quote]
Jj, souhlas - k nam kdyz prijdou maly par..... deti tak se jim pousti pohadka/nahrava pohadka. S nejlevnejsim taktez souhlas - mechaniky proste nabehaji urcitej pocet hodin a pak se odporouci takze je ve vysledku jedno, jestli to bude Panak za 10k nebo Sencor za 1k. BTW nebylo by od veci poridit si joypad (treba RumblePad od Logitechu nebo DualTrigger od Thrustmastera)
Tommula (232)|6.10.2009 08:58
[quote=Richmond;299723]....poridit si joypad (treba RumblePad od Logitechu nebo DualTrigger od Thrustmastera)[/quote]

jj taky moznost ktera si semnou pohrava... chtel sem dkyz si chci s nekym zahrat nejaky MP tak bych potreboval 2 :) nad tim taky dumam, akorat geniusy nechci a logitech se za cenu geniusu neprodava a hlavne bych to spis potreboval spis pujcit abych to vyzkousel a pak se rozmyslel,coz taky nepripada v uvahu :)

Dumam nad Evolve DX580 mam jeho predchudce DX550 a krom toho ze blbne zvukovy vystup (proto jde pryc-RMA a uvidi se-kupovany z repasu za par KC takze me to tak netrapi) tak spokojenost..
Richmond (8084)|6.10.2009 09:10
Mno takhle: z PC konzoli neudelas - mys + klavesnici budes potrebovat at chces nebo ne, her na splitscreen taky moc neni, takze na multiplayer bych rekl, ze muzes zapomenout. Co jsem tak daval lidem pc k tv, tak se mi osvedcilo dat jim jako "defaultni" system po nabehnuti win Meedio (byvale myHTPC) - na ovladani DVD, MP3 apod. jim staci dalkove ovladani. Pokud by sis chtel udelat z PC "zabavni" centrum bez kompromisu tak kup klavesnici s touchpadem (cca 2tis Keytronic) + MCE DO (cca litr) + k tomu joypad (800,-). Investice se ti urcite vyplati at uz komfortem ovladani nebo ve forme uplne jinehopozitku z hrani - sam jsem to takhle provozoval, kdyz me jeste bavilo hrat (DO mam dodnes, joypad jsem venoval kamaradovi a klavesnice slouzi u pc ktery jsou na opravu)
Tommula (232)|6.10.2009 09:27
No hlavne jde o to ze nemam pc v obyvaku ale v loznici a obraz a zvuk taham pres HDMI, klavesnici s mysi mam bezdr.dotahle k televizi USB a tam zapichly prijmac... to uz muzu poridit konzoli za ty cca 4k co pises :) takze to asi zustane opravdu u toho DVD prehravace a bude to jak ted :)