reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problem NB Amilo PA 1538 (Fujisu siemens)

Akus (1)|6.10.2009 08:34
nazdárek mám tenhle notas amilo pa 1538 a při zapnuti se mi rozjede ale nenaběhne windows ani se nemužu dostat do nouzového režimu,jen se rozjede mechanika a ventilátor,myslel jsem že je to deskou, po nějakém čase když jsem ho zapnul asi 2 dny ležel jen tak mi naběhl ale do biosu a tak jsem ho restartoval a najel už normálně windows jel jeden den a při restartu a zase nejel jsem ho jen zaklapl a nechal jet ráno už zasej nic jen ventilátor ale sklo černé,neví někdo co by to mohlo dělat a jak bych mohl popřípadě resetovat bios? Nebo bude poskozeni desky s hodou okolnosti mi pred 10 dny skoncila zaruka
johny__g (6387)|6.10.2009 11:15
Zkus na nějakou dobu (den) vyndat baterii i odpojit napájení. Ale špíš to vypadá, jako závada na desce, možná studený spoj? Nebo ono pověstné "kurvítko", které se zřejmě soudruhům od FSC vyjímečně podařilo a zapracovalo maximálně efektivně :).
Lederer (1)|16.10.2009 21:42
Mám úplně stejný problém jako uživatel Akus se stejným počítačem. Jediný rozdíl, vyskztl se půl roku po skončení záruky. V opravně doporučili novou základní deku (cca 10tisíc), bližší diagnostiku neprovádějí. Pořídil jsem N.B. nový, jiné značky, ale kdyby se podařil zprovozni, byl bych vděčný za rodu, co s tím.