reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Smazání složky

Alexie (7)|6.10.2009 22:24
Dobrý večer,omlouvám se předem jestli tato má otázka nepatří do tohoto fora, ale jsem zoufalá potřebuji se zeptat odborníka a jediné co mi zbývá je forum přes internet.Má otázka tedy zní: jde prosím vás vrátit smazaná složka?Problém totiž je, že mi ji nechtěně smazal přítel a já nevědomky vysypala koš.Byli to důležité dokumenty a teď nevím co mám dělat jestli to tedy jde obnovit nebo už ne. Zkoušela jsem obnovit systém ale to tomu nepomohlo žádná změna se složkami :( .Žádám Vás tedy ještě jednou za odpověď. Děkuji a nashledanou.
Jiziii (796)|6.10.2009 22:26
stáhni si tuneUp utilities http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/optimalizace_systemu/tuneup-utilities/?g[hledano]=tuneup&g[oz]=8.0.2000.35
a dej obnovu smazaných souborů
pokud ty dokumenty nebyly přepsány tak je to obnoví
Alexie (7)|6.10.2009 22:38
Děkuji teda moc za radu, ale problém je, že ja anglicky neumím učila jsem se němčinu a vůbec se v tom nevyznám, tak jestli by jste my mohl poradit jen kde přesně bych to měla hledat tu obnovu smazaných souborů?
Alexie (7)|6.10.2009 23:10
Tak už jsem na to přišla, trvalo to ale mám to, podle překladače :D.
Alexie (7)|6.10.2009 23:18
Tak nic, radovala jsem se předčasně :(.Napsala jsem jak se jmenovala určitá složka a nic píše to že nic nenašel.Tak jsem to zkusila z jinou složkou kterou jsem teď vytvořila, smazala a ani tu nenašel :( tak jsem v háji s prominutím :D. Budu to zkouset, ale asi je to bez nadějný.
Alexie (7)|7.10.2009 00:06
Zkoušim to zkoušim a nic, nic to nenajde.Bojím se jestli jsem to třeba nedefragmentovala a všechno je pryč. Jsem neštastná ach jo. Myslela jsem, že je to super prográmek a bude to jednoduché ale neni.Nic z toho co jsem chtěla jsem nenašla. Bude to nejspíš tím že to sním neumím :'(.
Alexie (7)|7.10.2009 00:08
Jestli to ješťě najde když jsem to smazala asi před týdnem.Jo a ješťe, když už to něco najde tak po obnovení to stejně nejde otevřít. Jsem vážně amatér :D.
ex_ (170)|7.10.2009 00:15
skuste ješte tenhle program http://www.piriform.com/recuva , tady hodně záleží jestli se ta data nepřepsala,jestli ano,šance na obnovu je minimální, ale za zkoušku nic nedáte
Alexie (7)|7.10.2009 00:20
OK tak děkuji moc ;) zkusím to.
kevin00 (10238)|7.10.2009 08:22
To nejpodstatnější Ti ovšem nikdo nesdělil. Než složku obnovíš (jestli se to povede), nic neinstaluj, nekopíruj, apod. Při přepsání místa na pevném disku, kde byla složka uložena, již složku neobnovíš. Takže doporučuji portable utilitu , než-li program, který se nyní musí nainstalovat. Vyzkoušej např.: Piriform Recuva Portable a utilitu spusť ze svého USB flash disku.