Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 17

Téma: nektere zvlast oblibene web adresy nenabihaji ani po znovanainstalovani win XP

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Zdravim mam problem z niceho nic mi asi pred tydnem prestaly nabihat nektere me oblibene stranky hlavne tato www.aiononline.com/ nemuzu kvuli tomu si zahrat jelikoz mi neco blokuje a stranka donekonecna jakobi porad nabiha ale nic nenabehne jeste se mi to stava u stranky nasi guildy fora taky nenabehne a predtim jak po masle precetl sem tu snad vsechno mozne vyzkousel plno veci a novy instal win xp a porad mi tyto stranky nejdou jinak vse ostatni jede tak jak ma uz si opravdu nevim rady tak doufam ze mi tady nejaci chytri lidé pomuzou :-) dekuji vsem moc , Opravdu me to stve jelikoz si platim mesicni poplatky a ted se na tu stranku nemuzu dostat ani na forum vlastni guildy ( týmu ve hre ) , opravdu budu vdecny za vsechny rady dekuji Donny
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Máš možnost zkusit na svém přípojení, nějaký jiný počítač? Třeba notebook od kamaráda?
    Ať se vyloučí možnost blokování providerem.
    Máš aktualizovaný systém a prohlížeč? Všechny updaty? Jak systému, tak i flash?

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

zatim jiny pocitac zkusit nemuzu ale napisu hned na providera jestli mi tam neco neblokuji nahodou ovladace mam nejnovejsi respektive zadne novejsi na muj hardware nejsou a flash prosim nevim co tim presne myslis ? bios ?

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

1) zresetovat acces point/modem/switche/cokoli co ma co docineni s netem (vytahnout ze zasuvky)
    2) kdyz nemas jine pc, vyzkousej jiny system -> stahni si nejake live CD s linuxem napr kubuntu - http://www.kubuntu.org/getkubuntu/download - stahnout, vypalit, nabootovat z CD

flash - adobe flash player

Starousedlík SHW Avatar uživatele trodas
    Registrace
    Oct 2007

Je to asi zbytecne zminovat, ale nam ostatnim stranka perfektne funguje. MOZNA ze by nebylo od veci zkusit i uvolneni/obnoveni tve IP. Dela se to pres ipconfig a sice tak, ze das z menu Start prikaz spustit, napises CMD a otevre se ti okno prikazove radky. Tam das:
    ipconfig - /release
    pockas chvilku, nebo reboot a pak to same s tim, ze:
    ipconfig /renew

Jinak kdyz uz budes v tom cmd - prikazovym radku, tak zkus ping ...
    ping www.seznem.cz -t
    to ti ukaze, jak seznam hezky vraci paketky a to same by mel i aiononline.com ... sakra, ono to ping nevraci. A jak se tak divam, otevrelo se mi to na teto adrese:
    http://uk.aiononline.com/

...ta ti funguje? Pokud ano, tak ti jen diky "vyssi bezpecnosti" XP SP2+ (jakou mas vlastne verzi XPcek?) nefunguje presmerovani. Pouzivas Internet Explorer, ze? Zkus Firefox:
    http://ftp.cesnet.cz/MIRRORS/ftp.czi....installer.exe

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Ahoj pouzivam google chrome ta stranka http://uk.aiononline.com/ mi samozrejme nejde ac je zvlastni ze stale sla , seznam mi dava ping stale kolem 35-10ms pakety odeslane 135 prijate 135 ztracene nula prumer minimum 14ms max 1582ms prumer 40ms

ipconfig /release mi ukazal toto a navic odpojil pripojeni tak ze sem musel dat opravit
    Microsoft Windows XP [Verze 5.1.2600]
    (C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

C:\Documents and Settings\donny>ipconfig /release

Konfigurace protokolu IP systému Windows

Na zařízení Připojení k místní síti nelze provést žádnou operaci, dokud je médiu
    m tohoto zařízení odpojeno.

Adaptér sítě Ethernet Připojení k místní síti:

Stav média . . . . . . . . . . . : odpojeno

Adaptér sítě Ethernet Připojení k místní síti 2:

Přípona DNS podle připojení . . . :
    Adresa IP . . . . . . . . . . . . : 0.0.0.0
    Maska podsítě . . . . . . . . . . : 0.0.0.0
    Výchozí brána . . . . . . . . . . :
    Naposledy upraveno uživatelem donnycz: 10-10-2009 v 12:52

Registrace
    Oct 2007

No tak zkus dat renew, ne? Kdyz to mas odpojeny tak se nemuzes divit, ze to nefunguje. Krome Chrome zkus i Firefox. Chrome muze mit nejaky problem s tim jejich presmerovanim...

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

ani v firefoxu mi to nejde ta hra se spousti takovym launcherem jako je obvykle a i ten mi nenabehne ze se nemuze pripojit jina mmorpg hra mi jde renew mi ukazal toto uz nevim co mam delat

Microsoft Windows XP [Verze 5.1.2600]
    (C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

C:\Documents and Settings\donny>ipconfig /renew

Konfigurace protokolu IP systému Windows

Na zařízení Připojení k místní síti nelze provést žádnou operaci, dokud je médiu
    m tohoto zařízení odpojeno.

Adaptér sítě Ethernet Připojení k místní síti:

Stav média . . . . . . . . . . . : odpojeno

Adaptér sítě Ethernet Připojení k místní síti 2:

Přípona DNS podle připojení . . . :
    Adresa IP . . . . . . . . . . . . : 192.168.1.80
    Maska podsítě . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
    Výchozí brána . . . . . . . . . . : 192.168.1.20

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

kdyz zkusim nahrat win 7 ? jak je to s ovladacema meho hardware to se nainstaluje smao bo jak je to dekuji moc asi zkusim jiny system a jeste mam jeden problem mam hardisk v pc mel by byt funkci ale kdyz ho zapojim nehlasi se je to western digital WD2500YS 250gb jinak samozrejme se toci kdyz ho vyndam je teply :-)

Registrace
    Oct 2007

Zkontroluj ze ti bezi DNS sluzba, pokud pouzivas auto (cize DHCP) na detekci DNS serveru tak i DHCP sluzba a ze sitove sluzby jsou na auto a bezi. Pokud ti hlasi PC ze nemas pripojeny sitovy kabel, tak je neco spatne a nevim nevim, jesli to novy system vyresi. Zkusit to samo muzes

Co zkusit docvaknout sitovy kabel zezadu do PC i do routeru/modemu?

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

vsechno mi jede cti to pozorne internet mi slape ale nejdou mi jen nektere web adresy tak to asi domacknuti kabelu nebude ne snad :-) to da rozum , muzete mi nekdo poradit co s win 7 ? jak je to s ovladacema zkusim se kouknout na ty servery dhcp bo co

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

oba jak dns tak dhcp mi jedou na auto tak sem je ressnul a nic porad to same internet jede jak po masle vse ok az na ty zminovane web adresy , zajimave je ze to byly adresy ktere sem uzival pomalu nejvice

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

nainstaloval sem prave win 7 problem zustava akorat sem prisel ze tech webowek nefunguje vice napriklad ani stranka microsoftu nejde , opravdu lidi nevite co mam za problem ?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Kdo ti poskytuje pripojeni internetu a co mas za modem/router ?
    Pokud ADSL od O2 tak zkus tohle :" Nastavte si hodnotu MTU v modemu nebo v PC na 1400 vetsinou byva 1492 "

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

ne pripojeni mam odsud http://www.pcpoint.cz/

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 23-02-2013, 20:12
  2. Webové prohlížeče: Nejdou některé adresy
    Od konecnyvopa v sekci Internet
    Reakcí: 58
    Poslední příspěvek: 08-05-2009, 09:10
  3. Webové prohlížeče: Oblibene z IE do Opery?
    Od Apophis66 v sekci Internet
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-09-2008, 22:06
  4. Které žánry jsou Vaše oblíbené?
    Od Karel Polívka v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 50
    Poslední příspěvek: 24-08-2008, 22:51
  5. Oblíbené hostingy
    Od Aischylos v sekci Volná témata
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 11-07-2008, 10:27