reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Brigáda - sestavování PC sestav, opravy PC

Darkhunter (401)|10.10.2009 16:28
Dobrý den, chtěl bych si trochu vydělávat a to svojí aspoň malou znalostí s PC, dá se to? Hledal jsem všude brigádu s zaměřením na sestavování PC, instalace a správa SW, opravy PC a žádnou jsem nikde nenašel, dá se vůbec taková brigáda najít ? a v plzeňském kraji ?
Liutasil (63)|10.10.2009 17:08
Něco v podobném stylu jsem hledal také (na internetu), ale v Praze. A taky jsem nic nenašel. Jako jedinou možnost vidím jít se přímo "zeptat do krámu" .
Darkhunter (401)|10.10.2009 17:40
asi ano, jenže všechny HW obchody v rokycanech ...jsou dva, nikoho neschání, a myslím, že když bych se šel zeptat, tak určitě neuspěji, jelikož, kdyby někoho scháněli, měi by to na webovkách nebo v krámu napsané ne ?
a ještě mě napadlo to dělat na sebe,si udělal webovky, resp výpis všeho co umím na webu s kontaktem a s dobrým SEO..., dělat to jako smlouvu o dílo, na to snad nemusí být živnostenský list nebo ano ?
16cmfan (2153)|12.10.2009 21:47
živnostensky list nemusi byt, aspon unas na SR nie, tusim ze ani u nasich bratov..inak, tiež mi to napadlo a niekedy si pripadam mudrejsi ako oni...minule jeden tipek skladal komp s doskou od msi, ktora nepodporovala 125w+ procaky....samozrejme, tipek tam dal 125w a ked som sa zo zvedavosti pytal, ci to tak moze byt (ja som vedel, ze nie) tak odpovedal, ze jeho take veci netrapia a nezaujimaju...mal som chut mu naj**** ach jo... btw, kdybi sem kdysi nezabloudil na toto forum, tak bych nevedel uz vubec nic, nejsem tu dlouho, ale mnohem sem se jak-tak naucil a to vdaka skušeným uživatelum a moderatotum tohoto fora

dekuji (nekdy moc pisu) :-)