reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

A4 Tech X-750BF

Zeli (397)|22.1.2007 19:36
Chci si koupit nejakou novou mys a nechce se mi vyhazovat za spickove modely, ktere stoji pres 1k. Nasel sem si teda tuhle mysku, ktera me celkem zaujala, proto se chci zeptat jestli s ni mate nejake zkusenosti?
Architect (232)|23.1.2007 18:27
Toto je vetsi verze teto mysi.
Zkus mrknout, mozna Ti to pomuze...
https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=3162
Zeli (397)|23.1.2007 18:41
[QUOTE=Architect]Toto je vetsi verze teto mysi.
Zkus mrknout, mozna Ti to pomuze...
https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=3162[/QUOTE]
Nevim proc pises ze je to "vetsi" verze, ja myslim ze je to snad stejny, jen jinak designove provedeny, ne?

To tu 750BF nikdo nema???
J@mes (23)|24.1.2007 13:41
750BF má větší rozměry než 750F, ještě existuje MF (notebookové), ale jen 710MF
robky (3195)|24.1.2007 14:00
Celkom dobrý výber, hlavne za dobrú cenu. Ja mám doma X-708 (iba optika), ale dizajn,tlačítka sú podobné a maximálna spokojnosť. A keby sa jej nedajbože dačo stalo, tak by som jednoznačne ( aj kvôli cene ) išiel do X-750BF (laser je laser, napriek tomu, že tá optika je fakt super a nemá problémy so žiadnym povrchom ). Tú X-750BF som už mal možnosť vyskúšať a je to skvelá voľba.
robky (3195)|24.1.2007 14:25
[QUOTE=Zeli]Nevim proc pises ze je to "vetsi" verze, ja myslim ze je to snad stejny, jen jinak designove provedeny, ne?

To tu 750BF nikdo nema???[/QUOTE]


K tomuto len : tento výrobca produkuje z niektorých výrobkov aspoň dve veľkosti "big hand" a "common hand" ale myslím, že predajcovia o tom vôbec nevedia.
Zeli (397)|9.2.2007 21:44
Tak uz mi prisla a skutecne se jedna o "Bighand" a taky je pravda ze prodejci netusi co prodavaji, vsude kde sem se dotazoval, tak odpovedeli "ze by se zrejme melo jednat o tento model" (podle myho to ani nekontroluji a odepisou jen tak aby vubec neco prodali).
respex (22)|30.8.2007 22:08
Ahoj, pokud můžu radit, tak myši značky A4 Tech nemůžu doporučit, celkově veškeré produkty od této značky jsou dost poruchové. Pokud chceš kvalitu a myš, která je dobrá jak na hry a třeba na grafiku, tak můžu doporučit Genius Navigator 535.
Vim, že je dražší, ale opravdu je dobrá.
OdMajkla (369)|2.5.2008 11:28
[QUOTE=respex;46385]Ahoj, pokud můžu radit, tak myši značky A4 Tech nemůžu doporučit, celkově veškeré produkty od této značky jsou dost poruchové. Pokud chceš kvalitu a myš, která je dobrá jak na hry a třeba na grafiku, tak můžu doporučit Genius Navigator 535.
Vim, že je dražší, ale opravdu je dobrá.[/QUOTE]

blbost. Měl jsem Genius myš, a genius to teda fakt nebyl. Po tejdnu používání v ní začalo praskat, kolečko na rolování přestalo fungovat - v tom smyslu, že místo aby přeskočilo o dvě pozice dolů, skočilo o jednu nahoru a obráceně :runaway - a už genius nechci. Nyní mám A4 tech model XL 750 BF a naprostá spokojenost :thumb Chvilku sem si sice zvykal na její tvar, kterej mě oproti Geniusu hůř sednul do ruky, ale po týdnu už sem si zvyknul, a ovládání s ní je prostě nádhera. Rozhodně bych tuhle myš neměnil, a za 540 KČ za který jsem ji pořídil si myslím že je to výborná koupě - pokud se nerozbije :notsure
Primergy (24)|10.7.2008 15:16
[QUOTE=OdMajkla;118658]blbost. Měl jsem Genius myš, a genius to teda fakt nebyl. Po tejdnu používání v ní začalo praskat, kolečko na rolování přestalo fungovat - v tom smyslu, že místo aby přeskočilo o dvě pozice dolů, skočilo o jednu nahoru a obráceně :runaway - a už genius nechci. Nyní mám A4 tech model XL 750 BF a naprostá spokojenost :thumb Chvilku sem si sice zvykal na její tvar, kterej mě oproti Geniusu hůř sednul do ruky, ale po týdnu už sem si zvyknul, a ovládání s ní je prostě nádhera. Rozhodně bych tuhle myš neměnil, a za 540 KČ za který jsem ji pořídil si myslím že je to výborná koupě - pokud se nerozbije :notsure[/QUOTE]

Moje rec, Genius mi nesmi pres prah. Je to jeden sunt vedle druhyho. A4Tech taky neni zadnej hi-end, ale mam tuhle mys a naprosta spokojenost. Jasne, kamosovo G5 se mi drzi o dost lip, ale stoji taky 3x tolik.. Snimac je v poho a myslim ze citlivost 2500 DPI musi postacovat kazdymu. Abych to shrnul, podle mne nejlepsi herni mys v pomeru cena-vykon.
Jezevec (607)|10.7.2008 15:23
Díky vyšší rychlosti USB bych spíš než byť výbornou X-750BF doporučil ještě rychlejší XL-750BF. Navíc se zbavíte nepříjemněblikajícího scrollovacího kolečka, XL má černé:)
Deee-aN (3834)|10.7.2008 16:26
Mám optickou variantu X-718BF a až na to, že by mohla být ještě větší (já bych potřeboval už opravdu krysu), jsem vcelku spokojenej.
Gulde (92)|10.8.2008 02:44
Je to fajn myš, ale to poblikávající barevné skrolovací tlačítko, to je na zabití, nejen, že je to nepřehledné(musíte koukat, který barvy se střídají, abyste zjistili, kolik máte nastaveno dpi), ale opravdu to ruší(nedej bože s tím pracovat v noci), tedy radím se poohlédnout síše po těch XL verzích, jak se tu zmiňoval kolega...ZLATÁ moje G5 s diodovým mužíčkem a třemi čtverečky, kde člověk hned pozná "na čem je".
robotic (18)|8.11.2008 13:02
a4tech ma skvely pomer ceny/výkonu, ale ja bych ti radeji doporucil za 700Kc Microsoft Intellimouse Explorer 3.0, je to skvela hracska mys. nikdo z kamaradu jeste nemel problemy s kabelem i po 2letem uzivani. A je na ni zaruka 5let.