reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Prohnuta karta

jarda-wien (3)|1.7.2006 20:27
V tech letosnich vedrech se mi zacala prehrivat grafarna (Leadtek 6600GT THD - AGP verze), tak jsem si koupil Primecooler PC-VGAHG2 AL po instalaci jsem si vsiml, ze je karta trochu prohnuta smerem dolu. Akorat nevim, jestli byla uz s puvodnim chladicem, nebo jestli to zpusobil az Primecooler. Muze se ty karte neco stat? kdyz jsem zkousel s ni trochu hejbat v zapnutym stavu, tak najednou zmizel obraz ve Win... Nevim, je to normalni, nebo to mam zacit nejak resit (jak?).
Perfect (158)|1.7.2006 21:47
Nemáš to možnost vyfotit? Jinak jestli jede, tak bych to nerešil :).
jarda-wien (3)|1.7.2006 22:01
Bohuzel nemam, ale na cely dylce karty to dela uprostred maximalne nekolik mm.
Perfect (158)|1.7.2006 22:29
Neřešil bych to.
jarda-wien (3)|2.7.2006 00:09
tak jo, diky za radu....
boboco (1987)|6.7.2006 00:37
[FONT=Arial][COLOR=blue]Myslím, že Ti to udělal ten chladič od Primecoleru (měl jsem stejnej). Když ho moc utáhneš, tak se karta prohne. Ale bacha na jádro, za běhu bych s ním moc nehejbal:eek: Ulomíš si růžek čipu a jaká byla grafika....:rolleyes: s tíhle chladičem je to bohužel hned. Je to jeho jediná nevýhoda. Jinak stejnej chladič, akorát od Zalmana, bezproblému uchladí i mírně přetočenou 7600GT. Fakt docela dobrý. V dobře větraný, uzavřený skříni mi teplota nevyleze nikdy nad 70°C :)[/COLOR][/FONT]
Jan Vítek (15)|13.7.2006 14:18
Neni potreba takovy pritlak a rozhodne ne takovy, aby se kvuli nemu karta ohybala nekolik mm. Po case takovyho namahani se muze prerusit nejaky spoj a jaka byla...