reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Il-2 : 1946

sokorotor (110)|22.1.2007 22:14
Taková pitomá otázka...

Vím že ještě 1946 není na krámech ale nevíte náhodou někdo kolik GB zabere na HDD?

Nějak jsem nepochopil celou koncepci tohoto projektu...

Na kterém enginu jsou udělané ty nové mise... na Enginu Pacific Fighters nebo na starém IL-2 ? Podle screenů tuším že to bude asi Engine Pac. Fighters.
Jinak, to se budou ty nové mise instalovat na Pac. Fighters nebo budou nějakým způsobem způstitelné samostatně ?

halda otázek...:notsure
Jackal1 (218)|23.1.2007 09:35
[QUOTE=sokorotor]Taková pitomá otázka...

Vím že ještě 1946 není na krámech ale nevíte náhodou někdo kolik GB zabere na HDD?

Nějak jsem nepochopil celou koncepci tohoto projektu...

Na kterém enginu jsou udělané ty nové mise... na Enginu Pacific Fighters nebo na starém IL-2 ? Podle screenů tuším že to bude asi Engine Pac. Fighters.
Jinak, to se budou ty nové mise instalovat na Pac. Fighters nebo budou nějakým způsobem způstitelné samostatně ?

halda otázek...:notsure[/QUOTE]
Našel jsem velikost 3,31GB. :-)
sokorotor (110)|24.1.2007 15:31
A není to trochu málo ? Já jsem to teda nepočítal,ale když to má být IL-2 sturmovik+datadisk+datadisk+pacific fighters+nové mise...
1946.jpg
Jackal1 (218)|24.1.2007 20:23
[QUOTE=sokorotor]A není to trochu málo ? Já jsem to teda nepočítal,ale když to má být IL-2 sturmovik+datadisk+datadisk+pacific fighters+nové mise...[/QUOTE]

Je to možný, ale já načel jen tuto cifru, ale nebráním se, že ve skutečnosti může být jiná.

L2-Sturmovik je jeden z nejlepších válečných leteckých simulátorů, který se kdy na monitorech PC objevil. Sturmovik: 1946 je napůl kompilace a napůl zbrusu nová hra v populární sérii od 1C Maddox Games, která nabídne kompletní obsah titulu IL2-Sturmovik obohacený o 32 nových ovladatelných letounů (Il-10 Sturmovik, Mig-9, Arado Ar-234 Blitz), 4 nové neovladatelné AI letouny, nové mapy (oblast okolo Kyjeva, Mandžusko, čínská a japonská okupace Koreje a další), devět nových kampaní o 200 misích hratelných za Němce, Japonce i Sověty, tři alternativní kampaně, nové pozemní cíle, více než 1000 barevných schémat a bonusy v podobě 450 stránkového manuálu a screenshotů i videí z chystaného titulu Storm of War: Battle of Britain.

3,30 GB | letecký simulátor

zdroj: hrej.cz
sokorotor (110)|24.1.2007 21:29
AHA, tak je vidět že jsem ten projekt opravdu nepochopil....:mistake .

Nemusel jsi to celé opisovat:) ...stačilo aby´s napsal..."KOKNI NA HREJ.cz , tam jeto dobře popsané".
Já totiž na hrej nechodím.
Zatím jsem luštil pouze WWW.pacific-fighters.com .

A užžžž zasejc poposlintávámmmm... (na IL-2:1946).
sokorotor (110)|24.1.2007 21:55
Ha, a ted takový malý tip.

Jak na řádné, hodně moc oslňující HDR v IL-2 ?

Pokud máte kartu nVidia s podporou HDR+ poslení verze driverů stačí se koknout do "Nvidia control panel" a tam vyhledat položku "spustit průvodce optimilizací displeje".
Poté postupujte podle instrukcí...chce to i dobré oko a nastavovat to ve tmě.
Pokud jste postupovaly řádně podle instrukcí máte ted "SPRáVNě" nastavený monitor.
Jen tu bílou jsem si nechal na 9300k(je víc bělejší).
Možná se vám bude zdát to nastavení moc tmavé ale jde pouze o zvyk, a hle ikonky jsou náhle vystínované a více prostorové... (používám 32bit color).

ufff.....příklad v příloze...:slug .
IL-2 HDR.jpg
sokorotor (110)|5.2.2007 10:18
Ták beru trochu zpět.
Koupil jsem si poslední Chip a tam mají článek o nastavení Monitoru,domácího kina atd. ...

Na přiloženém DVD je testovaci rozhraní pro monitor.
No a přišel jsem nato že můj Monitor se nejvíce přobližuje optimálnímu nastavení, když ho zresetuji do továrního nastavení a Bílou barvu dám na 6500K.
Připomínám že mám monitor CRT 17" Philips -107 S 6.

...:turtle .
wolf007 (653)|5.2.2007 13:32
nejlepsi info mas tady http://vwings.net/news.php
sokorotor (110)|6.2.2007 16:26
V posledním SCORE vyšla krátká ale zato výstižná recenze, kde je vše řádně vysvětleno...
Je to tak jak jsem se původně domníval.

Je to závěrečná kompilace k ukončení projektu IL-2 sturmovik.:cry

Na jednom DVD je vše co zatím vyšlo.

IL-2 sturmovik,IL-2 forgotten battles a rozšíření ACES expansion pack,Pacific-fighters a ADDony jako např. Pe-2 peshka, Sturmoviks over Manchuria a ten ADDon po kterém se celá kompilace jmenuje tedy "46".

Jinak na http://www.Pacific-fighters.com bylo opět zprovozněno forum...

Vyzkoušejte třeba www.checksix.fr.com je to sice stránka ve francoužtině ale zato je zde ke ztažení řada utilit jako např. IL-2 manager a IL-2 manager PF.

No nezbívá než doufat že následující projekt Olega "Storm of War : The Battle of Britain" bude neméně kvalitní.:)
pilot11smiley.gif
SCUTERJ (85)|3.7.2007 14:36
No myslím ,že určitě bude ještě pár patchů jako vždy:D