Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Paměť

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Zdá se mi, že mi něco příliš zatěžuje paměť počítače. Pokud se podívám do správce úloh systému Windows, tak mám využitou paměť okolo 35 procent, aniž bych měl něco v počítači spuštěno. Poradí mi někdo, co s tím?
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Neporadí. Musíš nám říct víc informací. Třeba jaký OS máš, kolik paměti máš a nejlíp sem hodit screenshot ze správce úloh. IMHO ale to bude v pořádku.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

Pokud budu mit kristalovou kouli a predpokladat, ze mas windows xp a tu pamet ti zere system, tak je to ok. Windows si proste na zacatku sezerou nejake procento pameti (asi kdyby nahodou) a kdyz je potreba, tak ji zase rychle uvolnej. Cim vic pameti mas tim vic si ji takto seberou, ale neobsadej .

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

Vista to dělá taky, a to ještě ve výrazně větším měřítku (pokud má dost volný paměti, "přednačítá" do ní aplikace - superfetch). Což je podle mě v podstatě OK, protože paměť je od toho, aby se používala (pokud už je aplikace v paměti, při jejím spuštění se nemusí načítat z disku; a pokud je paměť potřeba pro jinou aplikaci, není potřeba přednačtenou aplikaci swapovat a stačí jednoduše a rychle paměť uvolnit) a ne aby byla pořád "volná" a "nic v ní nebylo".

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

Presne tak.Je to v pohode.Ja mám Vistu,4GB RAM a využitie pri spustenom Win a nejaký ten firefox a MP3 mám cca. 1,5GB a všetko ide ako má...

Podobná témata

1. feritová paměť PDP-11
    Od psychosalam v sekci Muzeum komponent
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 31-03-2012, 13:16
  2. DDR2: Paměť pro notebook T60
    Od rruuppiikk v sekci Operační paměti
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-11-2011, 10:13
  3. DDR1: Paměť 192
    Od nikos v sekci Operační paměti