reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sestavy, notebooky a PDA: moznost vycistit klavesnicu na ntb alebo treba vymenu?

Neregistrovaný (0)|13.10.2009 12:30
Jméno tazatele: Vladimir Bartl

Znění dotazu:
Zdravim. Mam problem typu obliata klavesnica. Mam notebook Toshiba Qosmio F50 a nechtiac som si oblial klavesnicu sirupom, teda nie priamo oblial, ale dopadlo na nu niekolko kvapiek(4-5), ktore zhorsili funkcnost tlacidiel v oblasti dopadu. Notas som dal do servisu TOshiba v Brne, kedze som tam mal este dalsi problem avsak klavesnicu mi nezobrali na zaruku a pytaju zruba 2000kc(1400 klavesnica + 550 robota) za vymenu za novu. Nie je nejaka moznost obist vymenu za novy kus? Mam na mysli nejakym stylom ju umyt, vycistit a pod? Dakujem za rady

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
Toshiba Qosmio F50
johny__g (6387)|13.10.2009 12:33
Jestli jde klávesnice vyndat, tak by neměl být problém ji vyčistit. Podívej se, jestli v manuálu je něco o demontáži klávesnice.
mstejska (2912)|13.10.2009 13:23
I notebooková klávesnice se dá rozebrat. Ale pak je peklo ta montáž nůžkového mechanizmu pod každou klávesou. Vím to z vlastní zkušenosti. Synáček potvora mi pár klaves z noťasu vyloupnul
redarmy (1)|13.10.2009 13:36
Ja mam taky pocit, ze sa da vybrat iba cela klavesnica, este som to nepozeral...len to je tiez celkom neprijemne... a tiez si myslim, ze v manuali nebol na to navod, aj tam sa treba pozret...neexistuje nieco ako cistenie ultrazvukom abo tak nejak?