Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Problémy s PC (HW/SW): Vista:problém při připoejní k internetu nastavení brány firewall?

Neregistrovaný

Jméno tazatele: Zuzana

Znění dotazu:
    Dobré odpoledne,
    mám menší problém s připojením k internetu.
    Chyba určitě není v připojení -máme doma více počítaču a všechny ostatní v pořádku-ale v počítači.
    Počítač se odmíta připojit k internetu a to jak přes kabel a tak i přes wi-fi. Při připojení přes kabel a otevření prohlížeče píše " Adresa nenalezena" a "Adresa URl neodpovídá známemu serveru a nelze ji načíst."

Dozvěděla jsem se že je to určitě problém se Software že prý to může být nastavením brány firewall,ale jestli ano nejsem schopná přijít na to co s tím,zajímá mě jestli někdo nemá radu co dělat nebo neví jak toto řešit? Hledala sem a našla ledacos na netu ale nic co by mi pomohlo.
    Uznejte že ntb bez připojení k internetu je celkem na nic:-)
    Budu moc vděčná za jakoukoliv radu,předem děkuji a hezký večer všem,Zuzana.

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
    OS Win. Vista Home Premium
    NTB Toshiba Satellite A300

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

No a prozradíš nám jaký ten firewall používáš? Nebo jen ten ve Windows? A prohlížeč je jaký? Zkoušela jsi nainstalovat nějaký jiný?
    Když do příkazové řádky napíšeš "ping seznam.cz", (bez těch uvozovek) co se stane?

Neregistrovaný

Zdravím,
    No myslela jsem ten firewall ve windowsech.
    Prohlížeč- zkoušela jsem to přes IE i FF kterej používám normálně. V tom chyba nebude
    Když napíšu to cosik tak se nestane nic:-(

Podobná témata

1. Nastaveni pripojeni internetu od UPC
    Od lexxxa v sekci Sítě
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 07-04-2010, 00:18
  2. Software: firewall ve windows vista
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 10-02-2010, 22:17
  3. Reakcí: 28
    Poslední příspěvek: 02-07-2009, 11:59