Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Problematika SPAMu dotazník

rs rs je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Takže, já skutečně myslím, že ten člověk je jenom trochu pokročilejší knihovník. Taky studoval fildu, že. Když jsem zmínil seznam literatury, tak to bylo proto, že v tom seznamu byly odkazy na jeho vlastní práci. Já rozhodně nehodlám studovat kvalitu příspěvků o tom, že v nějaké knihovně se někde v koutě našel prvotisk. Chtěl jsem prostě jenom upozornit na to, že kritéria pro hodnocení mohou být různá.

A teď k věci. Myslím, že Logout i Mech by měli veřejně předložit svoje práce, když už teda veřejně pranýřují práci někoho jiného. Když to uděláte pánové. Tak i já uveřejním (resp. zveřejním své jméno a příjmení) moje práce na tomto foru.
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od rs Zobrazit příspěvek
    ...Když to uděláte pánové. Tak i já uveřejním (resp. zveřejním své jméno a příjmení) moje práce na tomto foru.
    To bys' tedy rozhodně dělat neměl a je to v rozporu s pravidly většiny veřejných fór i zákonů v některých zemích EU (Kocourkov vyjímaje...). Warning! Warnung! Varování!

rs rs je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Stačí si přečíst název tématu, a je snad jasné, že pro spam je to jak dělané...

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

rs: Kritéria pro hodnocení diplomky jsou jasně daný. Jedno z nich je odborná úroveň diplomové práce. A na tomto kritériu by prostě ten člověk měl vyletět, protože to, co v tý půlce diplomky píše, opravdu není ani na úrovni semestrálky. Navíc není špatně jen rozsah práce, i zpracování, naprosto chybí analýza, analýza bezpečnosti, dokumentace k databázi, hodnocení a zdůvodnění použitejch technologií........

Jak sem už psal - asi udělal (budu optimista :-)) dost práce v knihovnickym oboru. Tak ale měl napsat diplomku na knihovnický téma, kterýmu rozumí. On si vybral téma, který spadá do informatiky a tak prostě musí bejt tak hodnocený. Že je knihovník neni omluva.

Jinak, když se teda o tom mluví, tak zvednu hozenou rukavici. Moje bakalářku (nevim, jestli je to 100%finální verze, ale na 99% jo) je na adrese
    http://novak.skaut.org/download/bakalarka.pdf
    vim, že je tam hodně překlepů, gramatickejch chyb a pár nedodělků důvodem je poněkud překotný zjištění (8.8 :-( holt sem matfyzák, no :-)), že termín odevzdání je 8.8. a ne 18.8.
    Naposledy upraveno uživatelem Logout: 17-10-2009 v 22:23

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

odeslano...

dotazniky na 100 responsi se dobre delaji na easyresearch.biz , pak tak uz jenom posles lidi.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Vyplňte krátký dotazník a vyhrajte Cooler Master Eisberg prestige 120L
    Od Cooler Master CZ v sekci Cooler Master - co Vás zajímá
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 29-04-2014, 11:06
  2. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 04-12-2010, 20:12
  3. Monitory - dotazník
    Od McPaul v sekci Monitory
    Reakcí: 7