Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 19 z 19

Téma: Cpu, mtb & ram

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Ahoj, tak chladic zatim neresim a necham to na pozdeji az si nekdy casem poridim novou caseku.

Chtel jsem se jen optat jestli by jste nahodou netusili co by mohlo zpusobovat pravidelne sekani u hry GTA IV. Cekal jsem, ze to uz pojede plynule, ale musim rict, ze to je nehratelne - dokonce horsi nez na starem procesoru. U jinych her jsem problem nepozoroval. Obcas me prijde, ze se to na chvilicku mirne zasekne i ve windowsech. Zatim tapu a hledam reseni. Kdyby jste nekdo mohl tusit co by to mohlo byt. Byl bych moc rad za radu.

Jeste musim rict, ze po poskladani byli obtize. Furt mi to hazelo modrou smrt. To jsem pak zkusil vytahnout jednu ram a v pohode. Po jednom dnu jsem zkusil zas druhou ram a v poho. Ted tam mam obe dve a zatim taky v pohode. Jestli nejaka nekompatibilita ramek nebo ovladacu?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Systém jsi celý přeinstaloval? Máš aktuální ovladače?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Abych upresnil. System jsem komplet preinstaloval na Win7 64bit - jeste se 4 GB ram... Pak to zacalo hazet modrou smrt (To bych mozna tipl na to, ze jsem tam pak doinstaloval ovladace z CD, ktere byli u desky a nebylo tam jasne psany, ze je to pro 64 bit). Co me vsak ale prekvapilo bylo to, ze kdyz jsem to chtel znovu preinstalit na 32 bit a vyzkouset chovani tam, tak uz i v instalaci to hazelo chyby a modrou smrt, dokonce i u instalacky XP... Pak jsem teda vydelal jednu ram a vse bez problemu. Pak kdyz jsem po dvouch dnech vratil i tu druhou (na zkousku), tak to jede taky bez problemu (uz asi 2 hodiny).

Jinak jsem ted zkousel NFS SHIFT a na high detail bez problemu, zadny sekani. Mozna u toho GTA IV je nejaka spatne verze te hry, tusim ze je uplne ta prvni, ale prekvapuje me, ze na starem CPU to jelo hratelneji Budu jeste testovat a uvidi se.

// jeste k tem ovladacum... GPU mam nejnovejsi... Od desky jsem zatim nekoukal, sami widle je tam hodili automaticky az na zvuk. Stejne sem ale vsechny ovladace nainstaloval znovu od CD, co byla k desce. BIOS tam mam ale starsi, koukal jsem a da se stahnou novejsi. Bohuzel vsak jsem ted flashku ztratil tak az v tydnu si pujcim z prace a flashnu to

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Nakonec je to kvuli ramkam Co me ale nastvalo, tak, ze v alfe nemeni kus za kus Zbozi bylo nove a mela by se na to vzathovat 14ti denni zaruka na vraceni penez. Bohuzel mi vsak rekli, ze maji jine postupy a ze to musi prvne otestovat a pak mi napisi sms. Takze od priste ramky v Bohemce. Tam mi je, pri skladani predchoziho PC pri spatnem modulu RAM, vymenili hned a bez kecu. Dost mi ted alfa klesla v oblibe.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12