Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Please Reselect CPU Speed

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

Tak se mi stalo na jedné staré desce, že se po najetí biosu objevilo please reselect cpu speed. No tak jsem jak vždy znovu nastavil 466 a po restartu opět. No tak jsem vyměnil baterku na MB. Opět nastavil po restartu opět to same. NO tak jsem vyměnil, zdroj, RAM, cpu z jiné desky. Znovu FLashnul BIOS. A problém furt. Ně že by mi na té sestavě záleželo, dal jsem ji na vyřazení, ale ještě stále leží ve skladu, takže pokud by byl nějaký návrh. Rád to jen tak pro zajímavost zkusím.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od dzandra
    Tak se mi stalo na jedné staré desce, že se po najetí biosu objevilo please reselect cpu speed. No tak jsem jak vždy znovu nastavil 466 a po restartu opět. No tak jsem vyměnil baterku na MB. Opět nastavil po restartu opět to same. NO tak jsem vyměnil, zdroj, RAM, cpu z jiné desky. Znovu FLashnul BIOS. A problém furt. Ně že by mi na té sestavě záleželo, dal jsem ji na vyřazení, ale ještě stále leží ve skladu, takže pokud by byl nějaký návrh. Rád to jen tak pro zajímavost zkusím.
    Mel jsem neco podobneho na celeronu 366Mhz a bylo to kondikama na desce(zida tech).Po vymene vse OK.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Need for Speed ProStreet
    Od first.indian v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 89
    Poslední příspěvek: 29-12-2015, 09:35
  2. Need for Speed Most Wanted
    Od Aytech v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 15-12-2007, 23:28
  3. speed fan
    Od Teslak v sekci Chlazení