reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jak uložit změny v registrech do souboru ?

noegoncz (319)|15.10.2009 14:22
Zdravím,

rád bych se zeptal, zda neexistuje software, který by mi hlídal registry ve Windows při instalaci programů/her a následně bych tyto změny , resp. nové informace, které byly zapsány uložil do jednoho reg souboru, který bych mohl v budoucnu použít.

Snad to popisuji správně, moc nemám s registry ve Win zkušenosti.
Příklad:

Potřebuji nainstalovat např. hru Battlefield 2 , následně použít patch 1.40 (extrakce a instalace cca 10min), poté instaluji patch 1.50(tuším)... také to trvá pár minut. Následně další mody co jsou potřeba. Celková instalace BF2 tedy cca 20-30 minut.

Teoretická alternativa :

- nově nainstalovaný OS, stejný HW,atd.. v raru bez komprese zabalený BF2 (kompletně se vším). Ten bych pouze rozbalil a spustil reg soubor, který by mi nahrnul potřebné věci do registru.

V podstatě to řeším každé 3 měsíce na LANce, vždy musím vše instalovat dokola, nemám moc místa na HDD.
Ve výsledku bych to mohl možná použít u více aplikací.
Je mi jasné, že ne u každého programu/hry to půjde, ale alespoň bych to chtěl zkusit. Určitě by to mne a posléze i dalším ulehčilo mnoho času.

Použil jsem strýčka googla, ale moc mi toho tentokrát nepověděl :( .

Předem díky za případné tipy.
bluenite38 (178)|15.10.2009 17:29
Taky jsem neco podobneho resil.
Total Uninstall....velice inteligentni programek. Da se pres nej udelat instalace programu, tak ze si udela snimky registru pred/po. Nebo umi i predtim instalovane programky vyzobat komplet s registru.
Revo Uninstaller fw alternativa, vice automatizovana.
Petr
noegoncz (319)|20.10.2009 11:51
ok. Díky odzkouším. Doufám jen, že změny v registrech půjdou uložit , abych je mohl později opět zapsat.