reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Mobilní internet

jacobsen (102)|22.10.2009 13:39
Ahoj,
mate nekdo prehled jaky mobilni operator nebo jakykoliv internetovy provider nabizi dnes nejvyhodnejsi mobilni pripojeni na internet prostrednictvim notebooku?
kolik penez mesicne za to chtej a jaka je rychlost a FPU?
premyslim, ze bych si neco zaridil kdyz jsem o vikendech mimo internet a potrebuji poslat nejaka data, ale nevim u koho si vybrat :( a zda se to vubec financne vyplati
petr.svec (320)|22.10.2009 13:46
ono bude asi záležet kam jezdíš... protože ne všude má každý operátor pokrytí

jinak mám vyzkoušeného eurotela... s tím nebyly větší problémy

ale tuším, že nejlevnější je ufon (pokud tedy nemáš u jiného operátora další služby, aby jsi měl mobilní internet s nějakou slevou)
pas!k (3765)|22.10.2009 13:49
Ufon ani omylem a ani zadarmo!!!! Nekolikrat sem resil veci ohledne pripojeni s touto firmou a jejich sluzby jsou jednou velkou tragedii a jeste pozaduji upsani se na 2 roky..
Richmond (8084)|22.10.2009 13:55
[quote=pas!k;305459]Ufon ani omylem a ani zadarmo!!!! Nekolikrat sem resil veci ohledne pripojeni s touto firmou a jejich sluzby jsou jednou velkou tragedii a jeste pozaduji upsani se na 2 roky..[/quote]
Tak tak, Ufona nebrat! Osvedceny je jak O2 (parkrat jsem se setkal s problemy se zapojenim, kdyz uz to funguje tak to funguje dobre) tak TMobile. O2 ma v nabidce slusnej tarif Neon (bohuzel s iPhonem) + 150 Kc za neomezeny data.
jacobsen (102)|22.10.2009 14:29
u toho T-mobilu vychazi ten nejlevnejsi internet kolem 500 kc s dani mesicne. uvital bych neco levnejsiho, ale to asi nic nebude co :( pripojim se maximalne 8 dni v mesici, takze tohle by se mi moc nevyplatilo :(
chytrolin (23)|26.10.2009 21:24
Myslím, že nic nevnějšího, než "internet v mobilu" od O2, neseženeš. Ovšem FUP je trafický...sympatický mi je to, že to jede po nejrychlejší dostupné síti. Takže v Praze máš 2 mb (odhad) a v Horní Dolní ti to pojede pár kbs GPRS...

kdyžtak si počti tady: http://www.cz.o2.com/osobni/internet-v-mobilu/
Richmond (8084)|26.10.2009 22:28
Mam takovy tuseni, ze dotycny chce "opravdovy" internet a ne v mobilu. Proto jsem mu take doporucil zkouknout Neona + dokoupit za 150,- FUP (resp. zvysit tydenni FUP)
jacobsen (102)|27.10.2009 13:04
presne tak, mam zajem o mobilni internet pred operatora v notebooku, ne v mobilu, ted me jeste napada, lze pripojeni na internet napr. u T-mobilu kde to maj za cca 100kc mesicne do mobilu , tak udelat z mobilu modem a pripojit ho k notebooku a vyuzivat internet prostrednictvim tohoto tarifu?
Richmond (8084)|27.10.2009 13:12
E e, to nejde - data jdou pres prohlizec a tomu to predava vlastni server (ten vsechny stranky "zmensuje" a pak teprv posila Opere Mini)