reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

AIMP2 - ovládání zvuku

blood0010 (25)|25.10.2009 21:29
Zdravím. Potřeboval bych poradit, jestli existuje nějaká jednoduchá cesta, jak provázat ovládání zvuku přehrávače AIMP2 s ovládáním zvuku celého systému. Po první instalaci mi AIMP sloužil jako zesilovač či jak to nazvat. Zvuk (ovladače) windows, co jsou dole vpravo na liště zůstávaly zafixovány a i když každý zdroj zvuku měl svoje ovládání hlasitosti, tak díky programu AIMPu, který se mi nějak navázal mezi tyhle vazby, jsem měl možnost zesilování nebo zeslabování zvuku ( či úplné vypnutí ) jen díky tomuto programu. Ovladače windows zůstávaly na své pozici a pak už bylo jedno, jaký zdroj zvuku to byl (youtube, film, jiný přehrávač zvuku ..) vždy jsem hlasitost ovládal hlasitost AIMPem (samozřejmě pokud byl vyplý AIMP, fungovalo to bez něj, tudíž ovládání u zdroje zvuku + windows ovladače). Po přeinstalaci AIMPu už ovšem tato vazba (bohužel pro mě) nenastala. AIMP už dokáže ovládat pouze sám sebe a ostatní programy také jen samy sebe. Po roku, kdy už jsem si zvykl veškerý zvuk ovládat přes AIMP marně hledám už několik dní, jak docílit zpětného provázání a nevím si rady. Původní provázání bylo velmi praktické, nemusel jsem hledat zdroj zvuku, prostě jsem ho ovládal AIMPem. Nevíte, jak tohoto docílit znova? Děkuji.

PS: přeinstalace byla jako downgrade, když se mi nelíbíla novější verze, ale novější verzi jsem z počítače vymazal úplně, žádné složky, jako by nikdy žádný AIMP v PC nebyl. Pak následovala opětovná instalace AIMP "oblíbené" verze.

Sestava hádám nebude moc důležitá. Zvukovka integrovaná na desce Gigabyte P45-DS3R, Windows XP Home, SP3.
r34ktor (7477)|25.10.2009 22:11
Zatrhni si v nastavení volbu Společné ovládání hlasitosti (viz obr.).

[attach]13528[/attach]
Aimp.png