reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

AC97 vs MIKROFON

Forty (48)|25.1.2007 18:10
Čuzs, mám integrovanou zvukovou kartu Realtek AC97 na základní desce + nejnovější ovladače z webu realteku (12.1.2007). Pořád mi ale nejde připojit mikrofon, počítač ho prostě nerozpozná. Netušim kde je chyba, zkoušel sem už snad všechny možnosti nastavení. Pls poraďte. Konektor na boardu funguje (ověřeno přes nastavení audia na 5.1, kdy Mic In funguje jako Center Speaker...). Předem díkec
ICEBOSS (3435)|25.1.2007 19:12
a funguje urcite ten mikrofon? :-D
neni ztlumenej v ovladani zvuku ten mikrofoni vstup?
jak se to projevi, ze PC ten mikrofon nerozpozna? jakoze ti nenaskoci tabulka AC7cky, ze bylo neco pripojeny?

treba funguje. pust si windowsacky nahravani a zkus to :)
Forty (48)|25.1.2007 22:16
To mě vážně nenapadlo zkusit ten mikrofon v jiným komplu........ ;-) Mám doma dva headsety a klasiku mikrofon, ani jedno nejede. Zesilenej je na max., Mic Boost sem taky zkoušel zapnout. Záznam zvuku sem taky zkoušel a nic. Tak, že sem připojil nějakej audio hardware mi AC97ka nikdy neoznamuje... Prostě se to chová jak kdybych žádnej mic nepřipojil. V nastavení zvuku a taky v AC Audio Configuration jsem zkusil snad všechny kombinace nastaveí a nic. Prostě nevim.
Forty (48)|26.1.2007 19:41
No nic, asi nikdo nevíte co? Sem ted zkoušel zvukovku od kámoše a valí všechno v poho. Takže budu asi kupovat novou. Tak ted mi nějakou doporučte :) Na poslouchání hudby, občas hry. Jakou značku a kolik investovat?? Dikec za rady
ICEBOSS (3435)|1.2.2007 18:38
myslim ze predminulominulogeneracni audigy http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=34569
by mohla stacit :)