reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ventrilo in W7

Deexer (365)|27.10.2009 16:36
Cus mam dotaz jak vyresit problem lagovani ventrila (asi i TS nezkousel jsem) ve windows 7

Jelikoz jsem byl na VT jen jednou zatim, tak jsem tomu neprikladal velkou vahu, ale pak se zacali kamosi bavit ze jim blbne ve windows7 VT.

Potreboval bych poradit zda to jde nejak vyresit nebo bych musel pockat na patch.
(zaslech jsem ze staci nastavit v procesech HIGH Priority nebo tak neco ale beztak nevim o cem je rec)

BTW: predem reaguju na odpovedy ze "me to funguje" nefunguje to 5z5 lidi - a nemam RC verzy ale full.
ttttt1 (5)|7.11.2009 19:19
Mám ten stejný problém a ani vysoká priorita my nepomáhá.Stává se my že nikoho neslyšim na ventrilu a třeba po minutě se to rozjede a já slyšim co za celou tu dobu řikali.Je to hroznej opruz.:mistake
Mintin (98)|7.11.2009 23:32
Nj mám stejný problém hodně to naštve :-XX...Doufám,že s tím co nejdříve něco udělají..
Deexer (365)|12.11.2009 20:08
Panove tak to jsme v p***** :mistake jelikoz ja to VT docela potrebuju a todle je proste nemozny... :stupid

Snazim se schanet informace prolezam net zkousim zatim co se da nic... :-x samorejme kdybych na neco prisel tak to sem napisu.....

Jinac nevim zda Microsoft na to vyda nejakou opravu :hmm docela me fascinuje ze to nejde ani v rezimu XP (k cemu to tam pak je? k nicemu.....)
Deexer (365)|12.11.2009 20:42
BTW: Projizdel jsem celej tendle topichttp://www.ventrilo.com/forums/showthread.php?t=37363 a ocividne 90% to nefunguje i pres mnoha rad jak vyresit ten problem....

Samorejme kdyby se v tom nekdo vrtal dukladnejs jeste tak muze zkouset vic treba vyresi problem a muze ho pak prozradit.....:D

Mohu jeste doporucit nastavit Direct Sound ve VT (ja se o todle ani nesnazim ponevac ja pouzivam ventrilo MIX a kazda verze je jina a to co pouzivam nejvic tuto moznost ani nema):mistake