Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Software: instalace ovladače

Neregistrovaný

Jméno tazatele: Greenhorn

Znění dotazu:
    Dobrý den,věděl by prosím někdo jak nainstalovat ovladače k myši Roccat Cone?Mě se to pořád nedaří i když instalace proběhne,není to funkční.Poraďte prosím někdo,kdo už to dělal,(Roccat Driver Cotrol V 1.24).Dík za pomoc

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:

Neregistrovaný

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    Jméno tazatele: Greenhorn

Znění dotazu:
    Dobrý den,věděl by prosím někdo jak nainstalovat ovladače k myši Roccat Cone?Mě se to pořád nedaří i když instalace proběhne,není to funkční.Poraďte prosím někdo,kdo už to dělal,(Roccat Driver Cotrol V 1.24).Dík za pomoc

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
    Asus Maximus III Formula,Intel i7 870,Windows7 64bit,Kingston 4GB

možná,že bych se měl zeptat jinak,když ovladač nainstaluju,provedu restart,měla by se ikona ovladače objevit na panelu v oznamovací části,ale není tam a ve start zase není aktivní,dalo by se stím něco dělat?

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

A ten ovladač je pro win7? Dej sem odkaz odkud to taháš.

Neregistrovaný

Citace Původně odesláno od johny__g Zobrazit příspěvek
    A ten ovladač je pro win7? Dej sem odkaz odkud to taháš.
    starší verze je na malém CD u myši a novější přímo ze stránek www.Roccat.org,je tam možnost přečíst si manuál(je i v češtině Roccat Kone) a tam je vysloveně napsáno,že po restartu se to má objevit v oznamovací části,ale neobjeví,tak nevim co stim.

Neregistrovaný

starší verze je na malém CD u myši a novější přímo ze stránek www.Roccat.org,je tam možnost přečíst si manuál(je i v češtině Roccat Kone) a tam je vysloveně napsáno,že po restartu se to má objevit v oznamovací části,ale neobjeví,tak nevim co stim.
    musím to opravit, www.roccat.org/support ,ona je tam sice nová beta verze,ale po kliknutí na download má nula bitů a ta starší verze je nejvíc pro Vistu 64,takže by to nejspíš v 7 mělo jít taky

Neregistrovaný

musím to opravit, www.roccat.org/support ,ona je tam sice nová beta verze,ale po kliknutí na download má nula bitů a ta starší verze je nejvíc pro Vistu 64,takže by to nejspíš v 7 mělo jít taky
    ještě mě tak napadlo,nepomohlo by třeba napřed odinstalovat ten Microsofťáckej ovladač a pak naistalovat ten od Roccat?Já bych to i zkusil,ale když to ani potom nepůjde,nevím,kde bych vzal zase ten od Microsoftu,asi blbost,ale už mě to dost štve.Dík za pomoc.

Podobná témata

1. Software: Instalace Win Xp
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-08-2014, 20:21
  2. Instalace zálohovaného ovladače
    Od Ventero v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 15-05-2014, 11:27
  3. Notebook instalace operačního systému - ovladače čipsetu
    Od superdrooper v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 3