reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Přenesení souborů a nastavení,ztráta souborů

doonio (4)|30.10.2009 17:51
Do PC se mi dostal vir,po radách na jednom fóru jsem zaškrtl vypnou obnovu systému , a poté jsem projel PC pár nativirama-avast,spyware-terminator,ad-ware, a vir jsem úspešně odstranil, po restartu PC mi však nenaběhla moje plocha s mými programi, ikonami,atd...(prostě můj učet), ale naběhl úplně ten základní obrazovka s touk ofic. tapetou-louka, a pár ikonama. Tady už mi trochu zatrnulo,. protože když se vytvořil novej účet, tak jaktože mě to při naběhnutí OS nedalo vybrat kterej chci zvolit. Nicméně všechny svoje dokumenty, obrázky,videa,atd.. jsem našel v Tento počítač/documets and settings/můj účet/........
Poté jsem asi udělal blbost a v nabídce star jsem spustil Průvodce přenesení souborů a nastavení, pote jsem vybral soubory které jsem chtěl převest- chtěl jsem převést všechny soubory, složky, videa, dokumenty,atd... ze svého účtu do toho nového(říkal jsem si že bych to tak mohl vyřešit), nechal jsem to chvíli jet, a po dokončení se mi vytvořili 3 image soubory s koncovkou .dat o velikosti 4GB(což by odpovídalo těm dokumentům).Avšak když jsem zkusil zpětně ty soubory zase převes přes toho průvodce, do toh jiného účtu, tak sice se všechno spustilo, nikde žádná chyba, ale na konci to převedlo jenom nějakej avast, a aby mě to nasralo co nejvíc, tak všechny ty soubory, dokumenty, orázky, videa,... co sjem měl na to svým účtu jsou fuč, prostě zmizeli, a já se domnívám že jsou ěnjak ukryty v těch imagích, akorát nevím jak je odsud mám dostat.A další problém je v tom že jsem jak debil, nic nezálohoval.myslel sjem si že je to triviální, že prostě jen převedu soubory, ale ono krpa, žádný soubory nejsou.Kdyby to byly třeba nějaký programy, tak to neřeším a naistaluju znova, ale ono to bylyl moje bakalářky, a dokumenty ke studiu, a hlavntě tam moje tamka měla všechny fotky co kdy za posled. 10 let na fotila, a já rpostě potřebuju získat ty věci zpátky.
Nějaký rady?
Jinak nyní už jsem si to radši zazálohoval-sice jen ty image soubory. Zkoušel jsem i třeba vytvořit novej účet a zkusit to tam ale zase nic. Jsem bezradnej, prosím poraďte
Logout (4018)|30.10.2009 18:39
Jestli máš zapnutej PC, tak pořádně prohledat, jestli tam ty soubory nejsou. Jestli vypnutej, tak větší jistota je rovou bod dvě:

Pokud nejsou, vyndat harddisk, přijít za kamarádem, zapojit harddisk, nainstalovat na jeho hardisk PC Inspector file recovery a pokusit se je pomocí toho programu obnovit.
doonio (4)|30.10.2009 20:54
K tomu prvnímu řešení:Mě připadá že ty soubory tam jsou, ale jsou skryty v těch imagích, takže já na ně vizuelně nevidím, ale myslím si že jsou ěnkde ,, zakomponovaný" vevnitř.
Jinak to hledání už jsem zkoušel, nikde to prostě není.
Viz bod 2.Ty data nejsou vyloženě smazaný, že bych je musel nějak obnovovat, i když v pravém slova smyslu je obnovit musím, ale není to tak že by byli smazaný.Já bych prostě potřeboval nějakej program kterej dokáže otevřít koncovku .dat, a nějak z toho ty soubory vyndat.