reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Outlook 2003

Dusty007 (28)|1.11.2009 22:09
Mam problem s Outlookem 2003, pouze v jedinem uctu vzdycky po startu prejde do nouzoveho rezimu. Zkousel jsem opravu zabudovanou v Office i reinstalaci. Nekam si nerad schovava nastaveni a po reinstalaci je vse uplne stejne. Poradite nekdo? Diky Dusty!
fanynek (2048)|2.11.2009 02:35
Trošku jsem z toho zmatený. (Možná kdyby´s používal diakritiku.... :notsure)
Co přejde do nouzového režimu? Outlook, nebo PC?
Jaký používáš OS?
Máš ty Officy legální?
Zkusil jsi po odinstalování sady Office pročistit OS např. Ccleanerem, včetně registru?
Nebylo by od věci vlézt do registru a manuálně vymazat všechny položky, týkající se MS Office ve větvích HKEY Current User/Software a HKEY Local Machine/Software a dál v ve složce "Uživatel"-Data aplikací pohledat vše, co má název MS Office a ručně vymazat.
pas!k (3765)|2.11.2009 07:18
Jaky OS? Pouzivas klasickej pop3?
Dusty007 (28)|2.11.2009 08:24
Do nouzového režimu přechází ten Outook. Pročistil jsem to CCeanerem, office mám legální. Používám POP3.
pas!k (3765)|2.11.2009 09:51
1. - Odzalohuj vsechny soubory z adresare Documents and settings/tvuj ucet/Local setings/data aplikaci/microsoft/outlook/

Budou tam soubory s koncovkami pst a nejake archivy .. to jsou veskere emaily pokud v nich mas postu o kteoru nechces prijit zazalohuj to nekam

2. Odinstaluj outlook

3. Smazej adresar z bodu 1 a jeste k tomu smazej adresar z Document and settings/tvuj ucet/data aplikaci/microsoft/outlook/

4. Pak to zkus znova nainstalovat ..
Dusty007 (28)|4.11.2009 22:31
Díky, zabralo!
pas!k (3765)|5.11.2009 06:03
Pouzivas nejaky uninstallator? Presne pro tyhle ucely je to dobre .. napriklad Revo Uninstaller maze veskere stopy po programu ktery v nem odinstalovavas a to i z registru .. i kdyz tezko rict jestli by to zrovna v tomto pripade pomohlo a on ten outlook vymazal ..