reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Co je pro Vás u tiskárny nejdůležitější?

husky14 (4214)|1.11.2009 23:56
  • Nejnovější funkce
  • Cena
  • Náklady na tisk
  • Oblíbená značka
  • Rychlost tisku

Poznámka: Pro hlasování je anketa k dispozici na homepage magazínu Svět hardware v pravém sloupci.
pas!k (3765)|2.11.2009 07:57
Muzu se zeptat na smysl techto anket? Nevim teda jak ostatni ale nikdo asi hw nebere jen podle jednoho kriteria a u tiskaren to plati dvojnasob .. Osobne davam velkou prioritu nakladum na tisk ale dost zalezi na tom k cemu tiskarna slouzi .. pak do toho vstupuji dalsi veci. Pod polozkou nejnovejsi funkce nevim co si predstavit .. pro me je dulezity jestli se da tiskarna pripojit do site pres nejaky normalni rozhrani .. zda ma slunosu pamet aby pres to prolezl i vetsi dokument .. atd .. Doufam ze to nevypada ze jen rejpu ale tahle anketa je proste nesmysl :)
xmarek (1676)|2.11.2009 08:05
Nejdůležitější jsou pro mě náklady na tisk. Pak přicházejí v potaz další kriteria.
Logout (4018)|2.11.2009 09:00
Proč tam není jedno z nejdůležitějších kritérií: kvalita tisku?
A neni náhodou cena a náklady na tisk v podstatě to samý (většinou člověk +- ví, kolik tiskne)?
yxus (62)|2.11.2009 09:34
[quote=Logout;309471]Proč tam není jedno z nejdůležitějších kritérií: kvalita tisku?
A neni náhodou cena a náklady na tisk v podstatě to samý (většinou člověk +- ví, kolik tiskne)?[/quote]

presne tak, pre mna osobne je kvalita tisku prioritou cislo 1.
cenu mali asi na mysli cenu samotnej tlaciarne...
Logout (4018)|2.11.2009 09:51
Jenže když člověk ví, kolik tiskne, tak snad si snadno umí spočítat celkovou cenu tisku, ne? S tiskárnou se nic jinýho než tisk nedělá, takže cena tiskárny by se měla, stejně jako toner, válec atd... započítat do ceny za stránku, ne?
wthulmann (238)|2.11.2009 17:17
pro mě je jednoznačně nejdůležitější KVALITA TISKU následovaná RYCHLOSTÍ a pak až nějak ten zbytek
aumirek (166)|2.11.2009 21:22
pro mne je nejduležitější náklady na tisk kvalita no neznám ani žádnou co je tisk nekvalitní teda pokud netisknu většinou foto ale to bych musel bejt padlej na hlavu na to je fotolab jejich ceně konkurovat nemohu a rychlost tak zase pokud netisknu opravdu kvanta tak mi stačí jakákoliv každá je dost rychlá
Ale to hlasováni je opravdu hloupost pokud budu potřebovat kvanta textu nebo hafol obrázku nebo jen semtam něco doma tak se musím rozhodnout podle toho ty otázky v hlasováni jsou vedlejší
speedsnail (4876)|3.11.2009 23:13
Z nabízených možností bych taky vybral "náklady na tisk". Tisknu jen texty pro vlastní (většinou studijní) potřeby, takže kvalita ani ostatní parametry mě netrápí.
trodas (1753)|3.11.2009 23:29
Prvni otazkou jsou drivery. Pokud jsou pofiderni, chteji abych mel v pocitaci nejake sluzby navic spustene, nejedou pod Win2k nebo na me mluvi (!) a nelze nastavit hlasitost toho kecani (Lexmark), tak je me suma fuk co je to za tiskarnu, co umi a jake jsou naklady na tisk.

Musi z domu!

Po driverech jsou zde naklady na tisk (neboli zivotnost toneru) a pak rychlost tisku.


Od doby CMB 9 jehlickove tiskarny na par. portu Amigy jsem se nejak "rozezral" a docela bych rad, aby mi to tisklo v rozumnych intervalech. I kdyz stejne nejvice trva zahrati fixacniho valce, jak je teply, tak kazda slusna laserovka ty papiry jen vyplivava :D
Kirk1 (850)|4.11.2009 18:20
Keďže mi tam chýba kvalita tisku tak asi náklady na tisk a značka
mech13 (5526)|4.11.2009 18:35
dal jsem naklady na tisk, ale docela dost dulezity jsou ovladace - HP uz fakt ne, 500MB driver na tiskarnu je fakt zverstvo
pavel_p (993)|4.11.2009 23:12
[quote=mech13;310534]dal jsem naklady na tisk, ale docela dost dulezity jsou ovladace - HP uz fakt ne, 500MB driver na tiskarnu je fakt zverstvo[/quote]
Správný postup instalace těch síťových potvor s 500MB ovladačů, které zahrnují JRE, Tomcat webserver a nevím co ještě, je přidat _místní_ tiskárnu - vytvořit port TCP/IP - ovladač zvolit z _diskety_ i kdyby se nacházel na síťovém disku a je to :) Ale souhlasím. Mít spuštěno 150MB balastu abych viděl kolik zbývá toneru/inkoustu je fakt zvěrstvo.
Ještě nechci tiskárnu jako byly asi 5 let staré inkoustové epsonky (c42/62...) kde člověk třikrát vyčistil trysky, otřel vlhkým kapesníkem různé špinavé části, vytiskl papír ucházející kvality a za týden opakoval postup znovu. Náklady na tisk pak byly tak 10Kč/5min na jednu tiskovou úlohu.
astec (1823)|5.11.2009 00:00
Hmmm trošku mi chybí určení na co budu používat tiskárnu, jestli se jedná o síťovou, počet výtisků a pak bych asi odpovídal