reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém se startem notebooku Toshiba L300-2CE

AndrewCZ (278)|2.11.2009 17:45
Dobrý den, kamarád si zakoupil notebook Toshiba L300-2CE. Má problém s nastartováním notebooku. Po zapnutí naskočí úvodní obrazovka Toshiba a poté už jen prázdná černá obrazovka s čekáním na boot z pevného disku nebo cd. Ntb je zakoupen bez systému a je na něm nainstalován Windows 7 RC1. Po prvním spuštění a nainstalování běžel bezchybně až do prvního vypnutí. Mám dojem, že je to jenom rozhozené pořadí bootování, ale jakékoliv pokusy dostat se do BIOSu selhaly. Prosím Vás o jakékoliv nápady co může být chybné nebo jestli je NTB na reklamaci. Děkuji předem za příspěvky.
Logout (4018)|2.11.2009 18:26
Hmmm, asi bych to reklamoval. Sice je to možná trivialita, ale jestli je to čerstvě koupenej ntb a takhle blbne, tak kdoví čim to je a moc bych mu nevěřil.
ZKusil bych, jestli nenabootuje z podstrčenýho CD a jestli ne, tak reklamovat.
AndrewCZ (278)|3.11.2009 09:11
Dobrý den, tak problém jsem ještě včera vyřešil. Stačilo vytáhnout baterku a znovu ji vsadit zpátky do notebooku a opravit boot soubor operačního systému. Tato možnost mě napadla jako poslední, ale nakonec problém vyřešila. Omlouvám se za zbytečný příspěvek, ale večer mě to už tolik nepálilo.