reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

CRT ve Win 7 64bit

Survivor (3)|3.11.2009 10:11
Dobry den, mam tento CRT monitor Sony Trinitron 21" - G520P v XP bez problemů jede 1280 x 960 při 120Hz, ted jsem nainstaloval Win7 64bit a téměř pro všechna rozlišení je max nastaveno 85Hz. Na ofico strankach sony driver pro Visty ani 7 samozrejme neni pouze pro XP. I přesto že vypnu v ovladačích ATI získávat informace z EDID nebo jak se to jmenuje + odškrtnu "skrýt řežimy které monitor nemůže zobrazit" tak se absolutně nic nezmění a stále je max všude 85Hz, ještě takový bonbonek, dal jsem nainstalovat drivery prímo z Win7 a tam jsem našel Sony G520 nainstaloval a stejně beze změny. Prosím prosím moc o pomoc nebo jakýkoliv nápady jak to obejít. Zkoušel jsem RefreshLock a PowerStrip bez úspěchu. Moc děkuju za jakýkoliv nápad...
Logout (4018)|3.11.2009 10:15
Napiš SZ (soukromou zprávu) zprávu Trodasovi, už tu někomu psal driver na monitor, tak snad bude zas ochotnej :-)
Survivor (3)|3.11.2009 20:38
Chlapy jste fakt rychlý a přesný, jedine info je opravdu snad na tom sevenforum, tam jsem si stahnul předělaný ovladač a šlape to jako víno, jsem hrozně happy. Díky moc :D :runaway