Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 35 z 35

Téma: Víkendová diskuze: Renovace tonerů a inkoustových kazet

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

A jak jste na tom s renovací tonerů? Když mám doma již renovovaný toner, tak by tam měla být logicky i dírka, kterou toner plnili ne? Zkusil jsem se podívat pod nálepky, ale nikde nic, jen z boku asi 2 mm dírka. Je možné že je to ona? nějaké nápady?
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Renovace meho toneru na HP1018 vypadala takto:
    1) Vezmete papirovou merku a odmerte vzdalenost od bodu A.
    2) Vezmete prilozenou pajdu a vypalte otvor.
    4) Vyjmete vypaleny kousek plastu.
    5) Nasypte toner.
    6) Zaspuntujte prilozenym spuntem.

Prilozenej toner nebyl nic moc takze priste jsem sel do toneru od xeroxu.

Badoo

Zasadne jsem kupoval originalni tonery do me HP 1522, po nejake dobe jsem si rekl, ze prubnu repas, do prace bereme tonety z webu od amtzshop.cz, a zdaji se v pohode. Bezne na jeden orig toner dam cca 2500 tisku. S recyklatem mi prislo ze je to stejne, na kvalite jsem nevidel rozdil. Asi zalezi kde berete. Jeste mam jede, pak zkusim od nekoho jineho a dam zase vedet.

Nováček
    Registrace
    Apr 2015

Citace Původně odesláno od petr.svec Zobrazit příspěvek
    kupovat renovované cartridge je vyhazování peněž... opakovaně se mi stalo, že jejich kvalita byla skoro nepoužitelná

zatímco vřele doporučuji špinavou cestu a to refilovat si svoje cartridge ručně... a to inkoustem koupením ve větším množstvím... pokud budete mít správnou tiskárnu a ta správné cartridge a hlavy můžete dostat doslova a do písmene nezničitelný hardware kdy za dva roky nemusíte koupit jediný originál díl a inkoust koupite až 10x levnějc než od výrobce tiskárny
    Ahoj, tohle se mi teda jeste nestalo po kolikate mam renovovany cartridge a jsem s nim velice spokojeny

Nováček
    Registrace
    Oct 2016

Já jsem dlouho refiloval sám, ručně, ale když jsem pak dostal na starost všechny tiskárny ve firmě, tak už toho bylo trochu moc. Tak jsem začal kupovat origoše, abych ty tiskárny neničil. Každopádně jsem ale (bohužel asi až po roce) našel stránky co vykupují použité tonery, čímž nákupku trochu srazím dolů. Za některé laserové náplně dávají až 50 kč což už stojí za řeč. A navíc je to ekologické, protože oni z toho pak udělají repasovaný toner nebo to ekologicky zlikvidují. Kdyby to někoho zaujalo, tak mrkněte na http://www.prodejtoner.cz/ekologicka-likvidace

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: IP kamery?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 22-11-2016, 17:55
  2. Víkendová diskuze: PC vs. NTB?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 02-02-2013, 18:07
  3. Víkendová diskuze: NAS - Ano či ne?