reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Facebook

W3$cD0n3 (43)|8.11.2009 16:51
Zdravím mám syna , který neustále chodí na facebook. Tak sem se chtěl zeptat jestli by nějak nešlo že by se mu zablokoval ten účet ale přímo jenom mu když tam půjdu já , aby to šlo .
Dokud se nenaučí poslouchat , žádný facebook xD . Diky za radu
PS : nechci nějaký rodičovský zámek , chci abych se tam mohl přihlásit jenom já ...
Salamander (6177)|8.11.2009 17:36
[quote=W3$cD0n3;311994]Nemíním se tu s tebou hádat . Když nevěříš , nevěř . Ale v tom případě jsi mi na tenhle dotaz nemusel ani reágovat . Prosil bych aby mi pomohl někdo Normálnější . Díky .[/quote]

A co bys teda potreboval plosim Te ? :D :slug ?

// pokud chces nekomu zablokovat pristup na nejakou stranku, nejlepsi je nejakej parent control, ale to se tyka jednotlivych uctu na pocitaci :p
husky14 (4214)|8.11.2009 18:58
[quote=Salamander;311999]// pokud chces nekomu zablokovat pristup na nejakou stranku, nejlepsi je nejakej parent control, ale to se tyka jednotlivych uctu na pocitaci :p[/quote]Na zablokování nějaký url stačí i FW nebo antivir.... třeba Avast s vlastním heslem :idea :turtle
Martin Kuchař (20)|9.11.2009 12:12
pokud ale chceš opravdu robustní ochranu, pak zaveď na počítači dvojici uživatelských účtů, svůj administrátorský si zablokuj a na Guestovském účtu si můžeš detailně nastavit co bude a nebude povoleno...

každopádně, jak napsal Husky14, tak na blokování URL stačí samozřejmě i slušnější FW nebo nějaký antivir - blokovat URL umí když tak i běžné routery pro sdílení internetu
wanrouter (126)|14.11.2009 11:03
mozno by stacilo (ak syn nie je nejaky profik) zapisat stranku http://www.facebook.com a jej ine domeny CZ, SK ... do suboru hosts a ked budes chciet ist ty na fcbk tak proste v nastaveniach sietovky zaskrtnes ze nechces aby sa hosts pouzival a potom to zase vratis naspat.