Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 19 z 46 PrvníPrvní ... 9171819202129 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 271 až 285 z 680

Téma: Otazka pro majitele TL-WR1043ND

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od MartinNR Zobrazit příspěvek
    no ak som to dobre pochopil, tak on ma na jednom kabli 2 ip adresy, vonkajsie, asi verejne a staticke. a on potrebuje jednu z tychto adries nastalo sparovat s tym PC a iba s tym PC. a ostatne zariadenia cez tu druhu ip...
    tak, ne?
    ano, presne v tomto duchu se mu snazim poradit i ja, ale jsem zatim nevyslysen...
    vsak on pochopi, ze to lepe nevymysli
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2011

jj, len som mal pocit, ze niektore odpovede uz sli nejak mimo... :-O

Nováček
    Registrace
    Feb 2011

Ma niekto skusenosti so spojenim s TV Samsung cez DLNA? Docital som sa v manuale tohto TV, ze pre DLNA spojenie vyzaduju zariadenie typu DLNA DMC (Digital Media Controller). Tak cil neviem, ci s tym nebude problem. A na strankach dlna.org nie je certifikovany ziaden produkt TPLink.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Podle toho, co jsem se dočetl, tak je to stream po síti. To snad routery samy o sobě neumí?! No můžeš zkusit aktivovat UPnP a uvidíš, jestli to bude stačit.
    Chceš streamovat z PC, nebo z disku na USB routeru?
    Teď jsem se díval, že existuje miniDLNA pro DD, ale na MIPS se na to musí trochu oklikou. Konkrétní postup hledat nebudu, ale mohlo by pomoct: http://dd-wrt.com/phpBB2/viewtopic.p...ae6e4981c8a669 a pak nějaké další skripty- budeš se v tom muset povrtat. Každopádně na transkodování zapomeň- to už ten CPU routeru těžko zvládne.
    Naposledy upraveno uživatelem durib: 06-07-2011 v 10:32

Nováček
    Registrace
    Feb 2011

Z disku pripojeneho do routeru.
    mam dojem, ze tu niekto pisal, ze mu to slape dobre. ale neviem s akou znackou tv. tak zistujem, ci niekto neskusal samsungy, pripadne konkretne nejaky UExxDxxxx.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jun 2007

ja zkousel minidlna se samsungem a
    slapalo. Ale vytizi to router na 100%. Mozna uz je to ale opraveno.

Nováček
    Registrace
    Feb 2011

tak to je dost blbe s tym vytazenim. samozrejme clovek potrebuje aby aj pri pouziti dlna ostalo funkcne pripojenie na interenet z pc (cez wifi), aj dalsie veci...
    a hovoris o origo fw?

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

a hovoris o origo fw?
    Těžko Ani 100% využití CPU ale neznamená, že je router mrtvý. Pokud kopíruju soubory, taky jej vytížím naplno, ale internet a ostatní věci fungují bez problémů. Asi tam jsou nějaké priority.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jun 2007

Do origo bych opravdu minidlna nedostal, slo o Openwrt build tak pul roku zpet.

To 100% vytizeni je neprijemnost, neomezi zakladni funkce routeru ale odstavi ostatni doplnene sluzby. Ale jak rikam, nejspis uz tenhle bug bude odstranen.

Nováček
    Registrace
    Feb 2011

Skusal niekto rozne FW vzhladom k rychlosti prenosu dat na pripojeny USB disk? Mam najnovsi ofic FW a som myslel ze dosiahnute rychlosti 1,5-2MB/s (max 2,5 chvilami) je z dovodu ze idem cez Wifi. Ale ani ked pripojim notas kablom, tak to nie je lepsie. A zistil som ze cez wifi mi to ide aj vyse 7MB/s, takze tam problem nebude.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Ještě k DLNA: byl vznesen dotaz na jeho implementaci. Sash- "sorry but dlna is crap"

Skusal niekto rozne FW vzhladom k rychlosti prenosu dat na pripojeny USB disk?
    Přečti si předchozí příspěvky. Ohledně přenosových rychlostí toho bylo napsané spousty. Nejsem však pes, proto pro tebe obětuju řádek: u mě s DD jsem kolem 7 MB/s ext3, NTFS mám 3/5 MB/s Write/Read. O nízkých rychlostech s origo víme, nic s tím však naděláme

EDIT: pro příspěvek níže- DLNA ee na DD Jde to nějak dodat přes IPKG, ale já to zkoušet nebudu (jak jsem psal už výše).
    Naposledy upraveno uživatelem durib: 15-07-2011 v 14:38

Nováček
    Registrace
    Feb 2011

dik za odpoved.
    tos musim kuknut ci to nebude moc zlozite a riskantne tam davam ten iny FW. to co si pisal ze dlna ee, to plati prave pre tento fw, s ktorym mas tie popisane rychlosti? po ta podpora dlna v origo fw mi prisla celkom vhod. z novou tv samsung mi to velkom facha.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Mám problém s tímto routrem při spojení s androidem Samsung Galaxy S2 - některé aplikace se bez problému přez WIFi připojí a některé se tváří že nemají přístup k WIFI, přitom v práci jedeme na TP-LINK TL-WR340GD a tam valí vše bez problémů. Mám poslední oficiální firmware nastaveno přez Quick Setup WPA/WPA2. Děkuji za případné rady.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Zkus vypnout firewall na tom routeru. Jaké aplikace konkrétně ti neběží?

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Firewall jsem zkoušel vypnout bez výsledku. Nejdou stahovat data pro aplikace např: hry od Gameloftu, mapy pro Sygic (to se mě podařilo rozběhat tak že jsem stáhl pár kB přez operátora a přepnul na WIFI a už to tahalo)

Strana 19 z 46 PrvníPrvní ... 9171819202129 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. FTP server na TP-link TL-WR1043ND
    Od d2r2 v sekci Sítě
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-04-2012, 20:46
  2. Router TP Link WR1043ND
    Od jps7410 v sekci Sítě
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-09-2011, 19:44
  3. Acer Aspire 5810TG - par otázek na majitele