Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 46 z 46 PrvníPrvní ... 36444546
Zobrazené výsledky: 676 až 680 z 680

Téma: Otazka pro majitele TL-WR1043ND

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Ano, v rámci tohoto vlákna je návod (asi jsi ho už našel, když jsi se dokázal vrátit na origo).
    Jinak nevím, jak moc je přepracované LuCI v 13.01, ale v 12.09 mi to moc nepřehledné nepřijde. Networks- Wifi- Add (myslím, že v továrním nastavení už tam nějaká je, ale je "disable").
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Ja ji tam mel, i nastavenou, ale zadne zarizeni ji nevidelo a koumal sem to dost dlouho, vetsinou nemam s nicim problem ale toto uz mi oproti ostatnim gui prislo docela dost "jine"... Navic projel jsem to nekolikrat tam i zpet a to co bych logicky ocekaval ze se stane se nestalo. Nevim jestli se tam musi nastavovat nejaka premosteni ci tak neco - kdyz z nabidky rezimu vyhovoval tak n pul mod AP?

Edit: respektive nejde ani tak o gui jako o smysl a umisteni nekterych nastaveni, ktere je uplne jine od ostatnich systemu routeru. Navic sem nenasel volbu jen pro n-ko wifi a jestli pujde 13 kanal kdyz ho nastavim natvrdo protoze v nabidce na vyber nebyl.
    Naposledy upraveno uživatelem hanessh4: 15-09-2014 v 19:23

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2009

Ja pouzivam uz nejaku dobu DD-WRT (verzia v24-sp2@21676), uzivatelske rozhranie je normalne. Ale ci sa ti zvysi priepustnost WAN->LAN neviem povedat. Taky rychly net nemam .
    Tuto verziu prave koli tomu, ze v standardnej verzii, ktoru najdes na webe (21061) nejde zvolit wifi kanal 12-13, a ten nutne potrebujem.
    Naposledy upraveno uživatelem vivid.sk: 15-09-2014 v 20:29 Důvod: doplneny link na DD-WRT

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Já beru FW odtud: http://dl.eko.one.pl/luci/barrier_breaker/ar71xx/

Kanály 12,13,14 samozřejmě jdou nastavit- musí se změnit geografická lokalita. Po změně se musí počkat na hlášku "configuration applied"! Případně ještě pak u některých změn restartovat zařízení.

Nováček
    Registrace
    Jun 2015

Chlapi je tu niekto znaly a ochotny pomoct mi? Bud podrobnym navodom alebo priamo online cez team viewer napriklad. Som uplne v koncoch, neviem dobre anglicky a som skor uzivatel (only apple produktov), cize nejake SSH a podobne hovadiny nezvladam

konkretne:
    mam router tplink 1043nd V.2, je v nom flashnuty barrier breaker, luci ide... router ako taky je funkcny, potialto som to zvladol.
    mam USB LTE modem Huawei 3372

Ako prve (a ked sa inak nebude dat, tak aspon toto )) potrebujem spojazdnit ten modem v USB porte routera, na zdielanie netu. (bolo by fajn keby sa tam dala aplikovat aj nejaka auto kontrola spojenia a automaticky reconect v pripade padu spojenia)
    dalsia vec, ten USB modem ma slot na pamatovu kartu, tu by som chcel vyuzit na rozsirenie pamate routera a swapovanie (extroot?)
    dalsia vec - minuly tyzden mi odisla NASka, momentalne nemam na druhu prachy, tak by som chcel pripojit ext. HDD do USB (asi cez usb rozbocovac - zvladne to router spolu s modemom?) a vyuzit ho aj ako docasny media/file server
    no a posledne co by som chcel, je vytvorenie VPN... vraj by to tento router mal v pohode s open wrt zvladat

konfiguraciu siete, wifin atd. uz zvladnem, fungujem na pevnych IPckach, DHCP vypnute, wifi z routra nepouzivam, spolahlivejsi je pre mna eplacky airport, ktory budem mat pripojeny v bridge mode cez pevnu IP k routru.

LTE USB mam momentalne strceny v minimacu, z neho zdielanie netu cez LAN do switchu, v switchi napichane dalsie zariadenia vr. airportu. Je to dost neprakticke, zariadenia sa mi nechcu prihlasovat - asi ma minimac problem s pridelovanim IPciek, dalsi problem je ked padne spojenie LTE, musim rucne otvarat mobile partner a dat znova pripojit. neviem nastavit ziaden autoconnect.
    diky moc za ochotu
    Palo

Strana 46 z 46 PrvníPrvní ... 36444546

Podobná témata

1. FTP server na TP-link TL-WR1043ND
    Od d2r2 v sekci Sítě
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-04-2012, 19:46
  2. Router TP Link WR1043ND
    Od jps7410 v sekci Sítě
    Reakcí: 9