reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Hp L1965 píska ?

JR001 (2)|30.1.2007 12:28
Prosím majiteľov tohoto modelu o posúdenie často diskutovaného pískania či bzučania. Už sa to tu spomínalo, zaujíma ma však či je to naozaj až také zlé. Prípadne aký iný model by ste odporúčali (neprofesionálna úprava fotografií, internet, CAD, hry len občas, filmy na ňom pozerať neplánujem, cena do
10 000,- Kč). Na http://www.prad.de je pomerne dobre hodnotený model Philips 190P7EG, má s ním niekto skúsenosti, je lepší ako Hp L1965 ?
JR001 (2)|30.1.2007 16:25
Diskusie na tomto fóre mám prelúskané, pískanie niektorí označujú ako veľký, iní ako zanedbateľný problém. V princípe považujem pískanie za jedinú pre mňa podstatnú chybu na tomto monitore. Očakával som, že s odstupom času získam nejeké nové informácie, preto som založil túto tému.
ctrl_j (55)|30.1.2007 17:59
Pokud ti jde o tichy provoz a chces ziskat nove informace, stejne ti nezbude nic jineho nez jit a poslechnout si ten monitor nazivo. Vnimani kazdeho je ciste subjektivni zalezitost. To co vadi jednomu, druhy preslechne.
_Marduk_ (30)|23.4.2007 23:22
chcem sa spytat ci to piskanie je vada alebo normal
nevadi mio to kedze pc je hlucnejsi(musim stisit vetraky:-) )

ci sa to da reklamovat, alebo je to u kazdeho kusa kedze je tam hardwerova reg jasu
lamac (1)|24.4.2007 19:37
me nepiska