reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s notebookem - USB

dakty (150)|11.11.2009 00:12
Zdravím,
mám problémek s notebookem - přesněji s USB. Notas je Acer Aspire 7520G.
Celkem mám na notasu 4 USB.Asi před 3 měsíci se mi začla ukazovat chybová hláška u hodin, že nějaké USB zařízení není správně nainstalované a že je neznámé. Nějak jsem to řešil tím, že jsem zkusil instalnout postupně ovladače všech zařízení, co na to připojuji, ale nic nepomohlo. Ukazovalo se to občas, někdy třeba 4x za minutu, jindy to nebylo vidět 2 hodiny.
Potřeboval jsem reinstalnout XPčka a říkal jsem si, že to se tím ztratí, ale neztratilo. Mám čistá XP a je to tu znova. Když jsem do toho připojil předtím i teď cokoli, tak to nenajde.
Proto se ptám místních znalců, nevíte čím by to mohlo být a co by se s tím dalo dělat?
děkuju moc
ex_ (170)|11.11.2009 00:27
Odcházející základní deska, vyměnit
kevin00 (10238)|11.11.2009 00:30
Pokud nemáš ve Správci zařízení žádný otazník, máš aktualizovaný OS a nainstalovaný všechny Service Pack 3, tak bych to tipoval na vadnou základní desku.
dakty (150)|11.11.2009 00:34
hmmm :( ve správci nic není. tak Vám děkuji za odpověď, nepotěšili jste mě
petr.svec (320)|11.11.2009 07:49
pokud ti píše chybu s usb ... tak předpokládám "usb nebylo rozpoznáno"

a pokud je tam toto... tak by bylo dobré napsat co ti nefunguje za zařízení??? klávesnice, myš či co... protože může být v prdeli hardware

anebo stejně jako já máš vyžvatlané konektory... tj. musíš si s tím trošku pohrát ... vyndat a znovu zandat pohnout konektorem doleva dopravat atp. dokud se ti zařízení "nerozvítí"