Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 15

Téma: nový monitor

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Ahoj, odchází mi starý monitor, potřebuju co nejdříve koupit nový ale nejsem si jistá značkou, někdo mi řikal že se mám vyhnout Acer monitorům, a že naopak Asus je dobrá značka, co vy na to? Jakou byste mi poradili (i mimo tyhle dvě) ? Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele fanynek
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od yanscha Zobrazit příspěvek
    Ahoj, odchází mi starý monitor, potřebuju co nejdříve koupit nový ale nejsem si jistá značkou, někdo mi řikal že se mám vyhnout Acer monitorům, a že naopak Asus je dobrá značka, co vy na to? Jakou byste mi poradili (i mimo tyhle dvě) ? Díky
    JAká je částka, kterou chceš do něj investovat a co na něm budeš převážně dělat?

Obyvatel SHW
    Registrace
    May 2009

každopádně bych se vyhnul Acer, Asus. Volil bych LG, Samsung, Dell, možná Benq...

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

s timi značkami je to asi tak ci trafis dobry kus ja mam asus a som velmi spokojny.....z vlastnej skusenosti by som hlavne pozeral na frekvenciu ...a napis naco potrebujes ten monitor, cenu, a co by si ocakaval aky monitor

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od 00wlado Zobrazit příspěvek
    s timi značkami je to asi tak ci trafis dobry kus ja mam asus a som velmi spokojny.....z vlastnej skusenosti by som hlavne pozeral na frekvenciu ...a napis naco potrebujes ten monitor, cenu, a co by si ocakaval aky monitor
    Akú frekvenciu máš u LCD monitoru na mysli ?

Ešte by som doplnil otázku fanynka : akú veľkosť monitora (prípadne rozlíšenie) si praješ kúpiť?

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

vertikalnu som mal na mysli, ta je dost dolezita si myslim lebo ak mas pri vyssom rozliseni napriklad 60hz tak po dlhsom case bolia s toho oči.....ja odporučam 22-24" ak mas novsi pc

Obyvatel SHW
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od 00wlado Zobrazit příspěvek
    tak Asus si ted koupil známý a jen ho zapl už mněl vadnej pixel u mého LG ještě ani jeden...

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Belbas Zobrazit příspěvek
    tak Asus si ted koupil známý a jen ho zapl už mněl vadnej pixel u mého LG ještě ani jeden...
    velmi velký statistický vzorek
    dělat závěry ze 2kusů o kvalitě "značek"(už to je blbost vzhledem k tomu jak rychlý vývoj v IT je) je fakt cool

zašel jsem k účetní má monitor od LG a na něm 2vadný pixely předělej si tvůj seznam dobrých značek

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Taky řeším jakou značku vybrat, potřebuju obměnit monitory v učebně.

Ale určitě se vyhnu Samsungu, LG, Aceru a Asusu, jenže i pak ještě zbývá na výběr ze spousty značek.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Doporucil bych Neovo se sklem, pripadne iiyamu (taky se sklem). Obrazove prumer, ale na druhou stranu Neovo jsou hodne bytelny, diky sklu se snadno cisti a nehrozi u studentu oblibene mackani do "duhy". Z cca 15ks nebyl vadny zadny, pouze nejlevnejsi F-19 (ktery se bral na recepci kvuli stribrne barve) nesla zapnout (podle papiru vadne trafo). Nebylo by od veci hodit nejakou cenovou hladinu

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Jedno Neovo taky máme - uznávám, že je to ideální LCD na práci. Bohužel za kvalitu se platí a cena větší uhlopříčky je už pro nás příliš vysoká.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od hlavaty Zobrazit příspěvek
    Jedno Neovo taky máme - uznávám, že je to ideální LCD na práci. Bohužel za kvalitu se platí a cena větší uhlopříčky je už pro nás příliš vysoká.
    iiyamy jsou levnejsi, ale maji tenci sklo a jsou plastovy (ale mam pocit, ze vetsi nez 19" nejsou)

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    iiyamy jsou levnejsi, ale maji tenci sklo a jsou plastovy (ale mam pocit, ze vetsi nez 19" nejsou)

Jenže 19" je dneska malá, minulý týden jsem koupil do učebny na zkoušku jeden Hanns.G 22" za tři tisíce a za ty peníze dost slušný - ani jeden vadný bod, trafo nevrčí, podsvětlení má lepší než dražší Acer nebo Samsung. Všude je ale nechci, kdo ví jakou mají životnost - BenQ, co mám doma taky nemělo původně ani jeden vadný bod a nebzučelo mu trafo.

Včera jsou koukal na HP, ale chybí zkušenost.
    Loni jsem bral od HP tiskárnu za 40t, po vybalení nefungoval automatický podavač a po půl roce začla strašně vrzat. To moc o kvalitě značky nepřesvědčí.

Obyvatel SHW
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od matyyy Zobrazit příspěvek
    velmi velký statistický vzorek
    dělat závěry ze 2kusů o kvalitě "značek"(už to je blbost vzhledem k tomu jak rychlý vývoj v IT je) je fakt cool

zašel jsem k účetní má monitor od LG a na něm 2vadný pixely předělej si tvůj seznam dobrých značek
    to nebyla statistika pouze příklad...

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Ahoj ve spolek,

muj nazor je takovy, ze bych se zdalky vyhnul Aceru a LG, ale klidne bych zvazil vyber ze znacek jako je Samsung, BenQ, Asus...

Sam mam v praci Dell s E-IPS - to je fakt pekny kousek a nabizi opravdu luxusni podani barev, ale je uz trosku vic drazsi. Na doma jsem si proto koupil BenQ (model G2420HD) - stal asi 4500, ted se da myslim sehnat jeste za min. Ma dobrou odezvu, takze podani filmu a her je plynule. Kontrast slusny, barvy taky ujdou. Jedinou vetsi vytku mam k uhlum pohledu, ale to je u vsech TN panelu dost podobne.

Podobná témata

1. Nový Monitor - ano či ne
    Od Qarii v sekci Monitory
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-08-2012, 07:57
  2. Nový monitor
    Od Roman008 v sekci Monitory
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 29-04-2010, 12:52
  3. LCD: Nový Monitor LCD
    Od Rikimaru v sekci Monitory