Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 44

Téma: Sestava 15k bez dph help

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Zdravim vas vsechny. Prave nedavno mi odesla deska od meho starickeho jednojadra tutiz to byla posledni kapka k tomu abych se rozhodl poridit nove pc.

Prosim o pomoc s vyberem komponent.
    Mam par pozadavku.
    Potrebuju komponenty z firmy z prahy a aby mi bylo schopna slozit pc. Napada me czc ktery je sice drazsi nez treba jina konkurence ale zase za slozeni pc nechteji nic. Taky maji vetsinu komponent skladem (potreboval bych to pc jeste do vikendu nejlepe)

porizovaci cena je do 15k bez dph.
    DVD romku a zvukovku(audigy) mam.
    Monitor je samsung T220
    Vyuziti: Hry, filmy, net , moznost propojeni s lcd tv ktere planuji.
    Predem diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele fanynek
    Registrace
    Oct 2006

Kdyby si se trochu rozhlédl po fóru........
    Co takhle toto? (zatím na alfě) http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...TU01RM101SZJ01
    Jinak v CZC si za poskládání účtují 500,-Kč
    Naposledy upraveno uživatelem fanynek: 17-11-2009 v 18:52

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

Intel Core i5-750
    Patriot DIMM 2048MB DDR III 1600MHz (PSD32G16002)
    CoolerMaster Hyper 212+
    MSI N260GTX TwinFrozr OC 896MB, PCI-E
    Western Digital Caviar Black WD6401AALS - 640GB
    CoolerMaster Centurion 540 Silver
    Gigabyte GA-P55-US3L - Intel P55
    Corsair VX450 450W
    za 15009kč bez dph

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Forka procitam ale stejne enni nic lepsiho nez poradit v realu
    Jinak 2GB pamati se mi zdaji malo a mozna bych malicko uprednostnoval amd/ati. 5770 nejsou skladem takze bych to mozna videl 4870/4890/gtx275 al etezko rict jeslti se do tech 15 bez dph vlezu s temito grafikami. Prave zkousim ruzne kombinace na czc
    Pokud byste mohli udelat kosik nebo sestavu prave na czc nebo an inem internetovem obchode v praze byl bych vam vdecny.

Registrace
    Oct 2006

Ty moduly 2GB RAM tam jsou dva a pokud bys chtěl GTX 275, tak si musíš trochu připlatit.
    Jinak Case do 1500,- si vyber dle vkusu, ale stejně se poraď. Kuci tady vědí, co je papírák, a co trochu drží.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: untitled.JPG 
Zobrazení: 132 
Velikost: 197.8 KB 
ID: 13960  
    Naposledy upraveno uživatelem fanynek: 17-11-2009 v 19:10

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

diky moc fanynek. tvoje sestava se mi moc libi a neveril jsem ze bych se vesel i s i5 750. btw mohl bys mi prosim udelat podobnou sestavu na amd/ati? prece jen atihd4890 je vykonem nejkde jinde podle testu a stoji o 400kc vic. potom do doladime a pomalu bych mohl objednavat

Registrace
    Oct 2006

Tady si zatím projdi porovnání výkonu součastných VGA. U GTX260 je lepší poměr cena/výkon, HD4890 je zase o malinko výkonnější. Když už chceš něco málo připlatit, tak já osobně bych koupil GTX275, ale když se ti líbí ATI.....
    Naposledy upraveno uživatelem fanynek: 17-11-2009 v 19:09

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Nathan Zobrazit příspěvek
    Jinak 2GB pamati se mi zdaji malo a mozna bych malicko uprednostnoval amd/ati. 5770 nejsou skladem takze bych to mozna videl 4870/4890/gtx275 al etezko rict jeslti se do tech 15 bez dph vlezu s temito grafikami.
    paměti jsou započítané ve 2kusech

s AMD je problém že nový grafiky nejsou

jinak při phenomu x4 se dá cenově dostat i na hd5850 (na její ceníkovou cenu)

2xPatriot DIMM 2048MB DDR III 1600MHz (PSD32G16002)
    CoolerMaster Hyper 212+
    Western Digital Caviar Black WD6401AALS - 640GB
    CoolerMaster Centurion 540 Silver
    Corsair VX450 450W
    MSI 785G-E53 - AMD 785G
    AMD Phenom II X4 925 (HDX925WFGIBOX) BOX
    Gigabyte HD5850 (GV-R585D5-1GD-B) 1GB, PCI-E
    idea je taková koupit teď bez grafiky a časem až radeony budou, dokoupit grafiku(imho dřív než v lednu to nebude)

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Pokud bych kupoval ted beru sestavu od fanynka bez sebemensich namitek. Slusnej vykon, paradni procak kterej po oc budu moc pouzivat jeste hodne dlouho a grafika na rozliseni 1680x dostacujici. Je jasny, ze clear city a crysis spolecne s dalsimi hrami nepojedu na nejvyssi detaily ale to pro me neni na prvnim miste. Pro me je dulezita hratelnoust az pak efekty atd. Mam slusny volant logitech takze se chystam na NFS:shift a racedriver grid hlavne. Nepohrdnu ale ani Risenem a dalsimi RPG ktere mam v oblibe.
    Jeste je tu varianta chvilku pockat s moznosti si priplatit za 5850 ktera je uzasna jak vykonem tak spotrebou. Horsi ej to ale uz s cenou. Konkurence bohuzel zatim neni a kdo vi kdy nvidia vyjde s novymi grafikami . Hodne tezke rozhodovani panove ale dekuji moc za nazory a pomoc.
    BTW zatim prezivam na slepenem pc ktery byste ani nechteli videt. jsem rad za net a pripadne wow

Registrace
    Oct 2006

Já ti to povím takhle:
    Tady máš sestavu za 15.808,-Kč bez DPH,ve který je i GTX 275. Je to 800,- přes limit, ale je tam chladič, který by se mohl zatím vyhodit.
    S touhle nabušenou potvorou si můžeš za pár dní zahrát všechny současný gamesy na max a ještě si u toho pokecáš po Skypu s kemem.
    Čekat na HD 5850 můžeš, otázkou však je, kdy bude a za jakou cenu.
    Rozhodování je na tobě a jestli jsme ti trochu pomohli, tak jsem rád.
    http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...RD01RE801BME01

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

[SPOILER=OT]Není tomu dlouho, co jste všichni na tyhle dvouvětrákové potvory nadávali (zvlášť na ten gainward), jak jsou hlučné atd. a teď je vidím v každé sestavě.[/SPOILER]

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Jeste jednou diky moc, udelal jsem si skvelej obrazek o sestavach pac me to donutilo si konecne neco precist . Nad tou 275 jeste popremyslim pac v cene taky jeste neni 500 za sestaveni. Kazdopadne by byla skvela. Druha varianta je pockat na to az bude 5850 skladem za slusnou cenu. Jenze to by mohlo byt taky do pristiho roku a to uz se mi cekat nechce. Takze jsem na 90 procent presvedcen ze bud dnes nebo zitra objednam sestavu kterou mi doporucil fanynek. Diky

Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Nathan Zobrazit příspěvek
    Jeste jednou diky moc, udelal jsem si skvelej obrazek o sestavach pac me to donutilo si konecne neco precist . Nad tou 275 jeste popremyslim pac v cene taky jeste neni 500 za sestaveni. Kazdopadne by byla skvela. Druha varianta je pockat na to az bude 5850 skladem za slusnou cenu. Jenze to by mohlo byt taky do pristiho roku a to uz se mi cekat nechce. Takze jsem na 90 procent presvedcen ze bud dnes nebo zitra objednam sestavu kterou mi doporucil fanynek. Diky
    A nechceš si to poskládat radši sám? Je to jako lego. Nic nenapasuješ, kam to nepatří, uděláš si to dle libosti a precizněji. A ušetříš.
    Nezapomeň, že ty komponenty v košíku jsou na Alfě, ale vyjde tě to levněji, než v CZC.
    Ještě bych doplnil, že bys měl přidat do košíku jeden 120mm fan na výfuk, páč case je dodáván podle všeho jen s jedním FANem.

//Z kama si. Zajeď, poskládám ti to.

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Myslim že GTX260 neni vůbec špatná volba. V limitu do 15k bez dph sedí víc, protože se nemusí šetřit na case, zdroji, chladiči CPU atd..

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Posledni pc sem si skladal s lehkou pomoci kamose pred 5 lety. Anthlon 64 3200, GF 6600gt ktery mam dosud. od te doby jsem se v pc prakticky nehrabal takze budu chybet praxe. Jeste se zeptam jestli by to mohlo byt po kusech a ne v celku pac mi to bude brat kamos na firmu s odpoctem dph. Btw jsem z vysociny a kamos dela v praze a on by to slozil v poho , dela v IT jen jde o to jestli by to proslo ve firme . JInak bych se taky priklanel spis k 260GTX na to co chci hrat mi to bude stacit v poho
    Naposledy upraveno uživatelem Nathan: 17-11-2009 v 20:10

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. pc sestava do 8 tis.
    Od Solaris1 v sekci PC - archiv
    Reakcí: 37
    Poslední příspěvek: 07-01-2010, 13:21
  2. HW sestava
    Od adamiskos v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-12-2009, 15:26