reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Rapidshare

jkl (66)|31.1.2007 21:59
Jak zarucene (tim myslim, ze to mate odzkousene) obejit 80minut cekani na rapidu (.com i .de)? Zkousel jsem link-protector.com a ten nepomaha.Pro poctivce predem rikam, ze potrebuju par filmu (asi 20 let starejch) k maturite. dik

sorry, ze to sem cpu, ale nevim, kam jinam
Huncut (56)|31.1.2007 22:10
No zarucene a spolehlive jen tak, ze si zaplatis ucet :) Ono to koneckoncu zase neni tak drahe.

Jinak pouze pres anonymni proxy, ale najit nejakou rychlou a spolehlivou je vzhledem k e stahovani prakticky nemozne.
Petr S. (1220)|1.2.2007 09:01
Jak píše Huncut - spolehlivě asi jedině tím, že si to zaplatíš. Osobně jsem zkoušel různé anonymní proxy servery a po zdlouhavém zkoušení jsem i na pár dobrých narazil (tak 1 z 500 zkoušených :thumbdown), ale to vydrželo jen chvíli. Po pár dnech to většinou přestalo fungovat...

Taky ta rychlost bylo o hooodně pomalejší - u některých serverů se pohybovala až kolem závratných 500 B/s :hmm.
Hps (107)|1.2.2007 22:02
Programy jako US Downloader nebo Rapget, ale osobně doporučuju spíš tahat přes torrenty.
Huncut (56)|1.2.2007 22:29
Programy jako US Downloader nebo Rapget ten čekací limit neobejdou, jen za tebe ohlídají jeho uplynutí a stahování obstarají za tebe. Třeba přes noc. Ale občas mají problémy, rapidshare rád mění formát znaků, který musíš opsat :)
jkl (66)|2.2.2007 15:26
Dobre, tak zaplatim, nejlip pres telefon. Zkousel jsem volat pre Nemecko+49 i Slovensko+421 (CR tam neni) a neslo to. mam Vodafone.
Petr S. (1220)|2.2.2007 16:13
[QUOTE=Huncut]Programy jako US Downloader nebo Rapget ten čekací limit neobejdou, jen za tebe ohlídají jeho uplynutí a stahování obstarají za tebe. Třeba přes noc. Ale občas mají problémy, rapidshare rád mění formát znaků, který musíš opsat :)[/QUOTE]

Do US Downloaderu, ale můžeš dát i seznam proxy serverů, který se budou postupně střídat a tak vlastně obejdeš ten limit, páč budeš pokaždé na jiném IP. Problém je ale právě v těch proxy - musíš sehnat opravdu kvalitní, jak jsem psal výše...
Huncut (56)|2.2.2007 16:33
Petr S.: Jojo, mas pravdu. Jen kdyz sem zkousel USdownloader posledne, tak sem stejne musel ten kod na obrazku opisovat rucne, protoze ho OCRko nerozeznalu, takze clovek musel u toho PC stejne porad byt. S proxy servery je to hruza, to je fakt.

jkl: nejlepsi je platit pres paypal (potrebujes embosovanou platebni kartu). Nebo se alespon domluvit s nekym, kdo ma uz paypal zarizeny.
jkl (66)|2.2.2007 21:02
A jak si zaridim ten PayPal ucet? Pres telefon to nejde?
Maji tam Pay By Call, ale CR tam neni.
Petr S. (1220)|3.2.2007 10:22
Huncut: jj, snažej se :mistake Mají v tom peníze :)

jkl: Všechny potřebné informace nalezneš zde.
DZer (52)|22.2.2007 20:58
Rapidshare...hmm tak s tim osobně problém nemám stáčí abych se odpojil a zase připojil, dostanu jinou IP adresu a je vyřešeno. Ale kámoš to řeší přes nákej generátor IP adres nebo tak něco mno sválně se ho na to zeptám.
Keymaster (65)|23.2.2007 14:37
můžu jen doporučit stát se studentem FEL ČVUT a bydlet na koleji. Získáš k dispozici 1 vlastní IP, 1-3 IP u spolubydličů, 1 IP na klubový HOME server (přes SSH), 2 IP na školních sunray serverech (ssh) a 1 IP na školní proxyserver :-D. Vše na stomegabitových a silnějších linkách ;)
Petr S. (1220)|23.2.2007 14:47
[QUOTE=Keymaster]můžu jen doporučit stát se studentem FEL ČVUT a bydlet na koleji. Získáš k dispozici 1 vlastní IP, 1-3 IP u spolubydličů, 1 IP na klubový HOME server (přes SSH), 2 IP na školních sunray serverech (ssh) a 1 IP na školní proxyserver :-D. Vše na stomegabitových a silnějších linkách ;)[/QUOTE]

Kurnik, že já tam nešel :eek: :D
a8nr (176)|25.2.2007 11:51
[QUOTE=Keymaster]můžu jen doporučit stát se studentem FEL ČVUT a bydlet na koleji. Získáš k dispozici 1 vlastní IP, 1-3 IP u spolubydličů, 1 IP na klubový HOME server (přes SSH), 2 IP na školních sunray serverech (ssh) a 1 IP na školní proxyserver :-D. Vše na stomegabitových a silnějších linkách ;)[/QUOTE]
Jak můžu stahovat z rapida přes SSH? V lynxu nevidím captchu. A ta proxyna bude sdílená, takže k ničemu.
Petr S. (1220)|26.2.2007 15:41
[quote=a8nr]Jak můžu stahovat z rapida přes SSH? V lynxu nevidím captchu. A ta proxyna bude sdílená, takže k ničemu.[/quote]

Myslím, že on jenom chtěl říct, co všechno budeš mít k dispozici, když tam budeš studovat...
Keymaster (65)|27.2.2007 10:38
proxy je sdílená, ale moc se z ní netahá.

není problém pouštět na dálku grafické aplikace, stačí v putty nastavit port forwarding a na lokálu si pustit xming.
Pchlad (1)|30.1.2008 09:04
prosim vás mám premium účet na rapidshare a nevim co mám nastavit v US dowmloaderu aby to tahalo.pomozte pls...
a8nr (176)|30.1.2008 22:16
[QUOTE=Pchlad;85626]prosim vás mám premium účet na rapidshare a nevim co mám nastavit v US dowmloaderu aby to tahalo.pomozte pls...[/QUOTE]

Není lepší Rapget? Jinak google po zadání "usdownloader nastavení premium" prozradí.
ICE_D (2754)|31.1.2008 17:59
Vrele doprucuji http://www.predplacenky.cz!!!! Mel jsem od nich koupeny 1 mesic na Rapidsharu, aktivace byla den po zaplaceni aktivni, vse probehlo bez problemu! B)
tequilla (1015)|31.1.2008 19:00
[QUOTE=ice_d;86046]Vrele doprucuji http://www.predplacenky.cz!!!! Mel jsem od nich koupeny 1 mesic na Rapidsharu, aktivace byla den po zaplaceni aktivni, vse probehlo bez problemu! B)[/QUOTE]

A neni lepsi zaplatit pres Paypal a koupit primo na rapidshare? Vychazi to o tretinu levneji a aktivni je ihned...
...No...Name... (586)|31.1.2008 19:50
Pokud to kupuješ jen na měsíc,tak to výhodné určitě není...Ale na ten půl rok už to je v pohodě...já ho taky párkrát kupoval...Kámoši ale platit nechtěj,tak si vyklikali nevim kolik dolarů a platěj přes PayPal...takže to maj vlastně zdarma...