reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Notebook mezi 15.000 - 20.000 Kč bez DPH?

whisky4000 (3)|19.11.2009 16:09
Dobry den,
chtel bych poprosit o radu. Chtel bych si koupit nejakej "dobrej notebook" za uvedenou cenu. Je to hlavne na praci - world, pak na net, nejakej ten film a obcas samozrejme i nejakou tu hru... Takze bych asi uprednostnil 16 display. 17 se mi zda uz moc... Koukal jsem ze Toshiba by byla vhodna... Jine napady?
Muzete mi nekdo poradit neco vhodneho??
Diky moc.
:)
speedsnail (4876)|19.11.2009 16:12
Jak často ho budeš přenášet, jak dlouho má vydržet na baterii (jestli budeš přímo pracovat v terénu, nebo ho jen převážet mezi pracovišti?)
johny__g (6387)|19.11.2009 16:14
Tak se trochu rozepiš. Velikost už víme, co výdrž, je důležitá? S OS nebo bez? Co si představit pod "i nejakou tou hrou"? Požaduješ aby jely i nové hry (rovnou řeknu že za tu cenu nereálné) nebo ti stačí rozjet něco staršího typu Gothic 3, Half Life 2 apod? Odkaz na tu Toshibu by byl, ať víme co se ti líbí?
whisky4000 (3)|19.11.2009 16:36
No vetsinou ho budu prenaset mezi pracoviskami i kdyz kouknout nejakej ten film v aute na zadni sedacce by nemel byt problem... To snad zvladnou uz vsechny notebooky:confused: koukal jsem na netu a drtiva vetsina se pohybuje kolem 2 hodin vydrze, takze v tomhle smeru jsem mel i predstavu...
Z tech her by to mohlo urcite utahnout COD4, HL2 a jim podobne... Kdyz pujdou i novejsi je to jenom velke plus.
Nejake novejsi technologie jako SSD a podobne si netroufnu odhadnout, takze se radsi obratim na Vas jako na znalce:rolleyes:
Jo a ten systém je minimalne Vista nebo 7 (jedno jestli 32 nebo 64). Ale kdyz systém nebude na ukor nejaky HW vychytavky taky se nic nestane...
Rad bych ten notebook mel aspon 2 roky, abych nemusel zbytecne pak upgratovat kvuly nejaky "blbosti"...
speedsnail (4876)|19.11.2009 16:51
Aby se na tom dalo něco pustit (hry), chce to alespon HD4650 nebo GT230M/240M

HP 15,6 P8700, Hd4650 4Gb, Tv tuner atd. (bílej, záleží na vkusu)
Toshiba 16 jedna a druhá

Problém je u všech poměrně nízké rozlišení displeje.. ale v této cenové relaci je to buď displej, nebo grafika..