reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Pomoc při výběru přehrávače multimédií

WING_43krat (38)|20.11.2009 16:01
Dobrý den, rád bych poprosil o pomoc při výběru externího boxu.

Tento box by se měl nacházet u TV, tudíš má sloužit hlavně pro HD filmy.

Moje požadavky jsou trošku náročnější... rád bych aby bylo toto zařízení vybaveno wi-fi, optický výstup pro zvuk, HDMI, dalo se do něj min. 2TB, pokud víc, budu rád + umělo Matroska (MKV), MOV (H.264), MP4, RMP4, H.264: BP@L3, MP@L4.0, HP@L4.0, HP@L4.1... + další známé kodeky...

Cena je od 0-11000Kč včetně disku.

mám zatím vybráno toto: Kaiboer K-200 Media Player 1TB
[code]http://www.alza.cz/kaiboer-k-200-1tb-media-player-d145386.htm[/code]

+ zajimalo by mě jak to výrobce myslí s větou "integrovaný disk o velikosti 1TB"... jestli tím mám myslet že je přimo už zabudovaný v boxu a nebo je přidaný jako samostatný disk. Tudíš při rozšíření na 2TB by musel tento samostatný disk ven... => nepotřebný

děkuji za rady a další nápady
johny__g (6387)|20.11.2009 16:13
Máš trošku zmatek v pojmech. Ty sháníš přehrávač a ne externí box. Externí box je jen hloupá krabice do které se strčí disk a celé se to připojí třeba k PC.
Integrovaný disk znamená přesně co píšeš, že disk už v přehrávači je a pokud tam chceš mít větší, ten stávající se musí vyndat (nevím jak je to v tom případě se zárukou). Nicméně, k tomu přehrávači se dá připojit další, externí, disk přes USB.
WING_43krat (38)|20.11.2009 16:27
oka v pořádku, tak to má jenom alza špatně rozdělené, páč opravdu to najdeš pod založkou externi boxy...
korfik (13)|15.12.2010 17:07
Můžeš zkusit i PS3 SLIM která umí přehrávat i Bluray disky. Výhoa PS3 je to že umí dopočítávat body u filmů s nižší kvalitou