Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 8 z 8 PrvníPrvní ... 678
Zobrazené výsledky: 106 až 116 z 116

Téma: Prosím o radu při stavbě PC do 17000

Pravidelný diskutér Avatar uživatele majkl 11
    Registrace
    Nov 2009

Nemá zatím z čeho, proto mě poprosil chce teprve stavět a toto mu někdo navrhl.Myslel jsem že je forum od toho aby jsme konzultovali a radili se co a jak.A NENÍ SNAD PROBLÉ KDYŽ CHCI POMOCI KAMARÁDOVI KTERÝ NEMÁ PC
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Jo v pohodě. Každopádně ta sestava je blbá, uplně mimo.. Takhle to nekupovat!

Ale když ani nenapíšeš na co to má být sestava a jakej je cenovej limit, jak máme asi poradit? To je pořád dokola jak u ******
    Naposledy upraveno uživatelem speedsnail: 20-12-2009 v 20:47

Registrace
    Nov 2009

Taky na hry jak jinak chichichi

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Návrh sestavy + WD Caviar Black WD1001FALS + Asus EAH5870/G/2DIS/1GD5 - Intel Core i5-750, Gigabyte GA-P55-UD3, Patriot 4GB Sector5 (kit 2x 2GB) 1333MHz, Corsair TX650

Sestavil jsem to takto, protože jsi nestanovil cenový limit. Tato sestava Ti bude (resp. kamarádovi) na hraní her naprosto dostačovat. Dostupnost grafických karet je naprosto zoufalá, proto Ti asi nikdo nezaručí kdy a kde bude grafická karta dostupná. Budeš muset sledovat jednotlivé e-shopy a graf. kartu v pravý okamžik objednat či si ji zamluvit a počkat na naskladnění.

Registrace
    Nov 2009

Děkuji už jsem mu poslal sms. Já už mám také postaveno zítra si pro to jedu takže to bude pod stromečkem.
    Teď mám ještě jeden problém mladík mi vrtal ve starém počítači a změnil nějak heslo u přihlášení nevím co s tím nechá se to nějak obejít? jsou tam XP. Najede jen tabulka přihlášení k systému W. a chce to heslo které samozřejmě zapoměl nebo ani neví co naťukal. Nějaky návod, tak zvaně pro blbce, děkuji moc. Hledal jsem různě na netu je tam něco o butování např. cia commander atd ale nikde návod jak to použít a po stažení je z toho iso. tak nevím jesli to rozbalit v demonu a pak nahrát na flash nebo co s tím a jak to spustit v pc když se objeví jen tabulka pro heslo a nejde nic dělat. moc děkuji za radu

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Pro zjištění hesla na XP dobře funguje Ophcrack. Stáhneš Iso, vypálíš, dáš bootování z CD a strčíš CD. Nemušíš myslim nic dělat, akorát počkat až se ti objeví tabulka s heslama.

Registrace
    Nov 2009

Ahoj mám problém s přihlášením jako kolegové a nevím si rady můžete mi prosím pomoci?? mladíkovi se to nějak podařilo zaheslovat A NENÍ MOŽNÉ SE TAM DOSTAT. stahl jsem Trinity Rescue Kit build 334
    Při zapnutí Pc najede tabulka přihlašení k systému windows uživatelské jméno mladíka a chce to heslo ale to samo neví. Zkusil jsem vše dle navodu a nic a to několikrát v tabulce hesel je napsáno toto :
    administrator /admin /BLANK
    Guest /BLANK/
    Help assistant /dis/locK
    Majkl/admin/dis/lock pod tímhle se přihlašuje na začátku !
    SUPORT_388945a0 dis/lock
    a jak jsou ty zelené OK tak u starting systém loger to píše failed
    pomozte nevím si rady a zkoušel jsemto snad stokrát

Pak jsem zkusil : ophcrack XP LiveCD píšou že je 100% že odhalí hesla a zase nic vůbec to nic neodhalilo nechapu to. Vše projede až do linuxu ale ani jedno heslo se neukáže pomozte prosím díky.

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Ultimate boot CD. tool: Offline password cosi (asi editor). Minulý týden jsem to použil. Bude to v NTFS partition tools. Nepiš jiné heslo, napiš * (hvězdičku) jako prázdné heslo. Jinak to nefunguje.

Registrace
    Nov 2009

Děkuji zkusím .
    Chci poprosit ještě o jednu radu v obchodě mě vypekli a žadné pc pod stromeček není není prej grafika a ještě case a 100% to slíbili. Mladík se vrací zítra a mám možnost koupit v záruce toto pc. je asi měsíc staré prosím o posouzení i když to není asi pravé ořechové ale cena je 22000,- což asi stojí za ůvahu. Přikládám ceny v e shopu. Spěchá aby mi to popř. neutekdo děkuji za rady.
    http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...8R01DSL02QLH01 + GK. ATi Radeo 4870 X2 + hry a Win 7 + genius 3G + volant trust predátor

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

To Ti trochu nepůjde dohromady. Máš tam moduly RAM pro Triple channel a základní deska umí Dual Channel (chipset P55). Vůbec je to celé tak nějak "zázračně" poskládané

Registrace
    Nov 2009

Tak zase nic mladik bude muset počkat po vánocích snad se už GK objeví a case taky a konečně mi to pošlou ach jo.

Mužu ještě poprosit o radu při výběru LCD monitoru 24" do 6500,- hlavně na hry a film. Osobně se mi líbí LG a Samsung ale prosím o názory děkuji
    Naposledy upraveno uživatelem majkl 11: 27-12-2009 v 18:22

Strana 8 z 8 PrvníPrvní ... 678

Podobná témata

1. prosím o radu
    Od chyar v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 27-04-2013, 20:36
  2. Prosím o radu při stavbě nového Pc-20000 Kč
    Od jura001 v sekci PC - archiv
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 06-01-2010, 22:20