Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 19

Téma: Kvůli čemu odsuzujete zdroj EuroCase?

Obyvatel SHW
    Registrace
    Nov 2008

Zdravíčko. chci e zeptat, z jakého důvodu všichni odsuzujete zdroj EC... Kvůli kodíkům?? Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Odsuzujeme všechny nekvalitní zdroje, které nejsou schopny na jednotlivých větvích dodat potřebné napětí či ho dodávají nechutně zvlněné a ohrožují tím životnost ostatních komponent uvnitř pc, mají mizernou účinnost = spousta energie se mění v teplo, které zatěžuje součástky uvnitř zdroje (mnohdy né moc kvalitní). Z toho důvodu se musí roztáčet ventilátor na vysoké otáčky = hluk. A mohl bych pokračovat do aleluja.

Starousedlík SHW Avatar uživatele NHKG
    Registrace
    Mar 2008

Špatné zkušenosti, šetří s tam na všem, většinou je špatný i návrh zdroje. V testech většinou při zatížení na maximální papírové hodnoty umírají.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

třeba kvůli tomu že úmrtnost některých je 50% (normální výrobce se vejde do 5%)
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=28701
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=28702

Starousedlík SHW
    Registrace
    Oct 2006

Jj, jen a jen osobni zkusenosti.

Starousedlík SHW Avatar uživatele meeee
    Registrace
    Jun 2007

[url]http://cdr.cz/a/25473/2[/url]

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

Já je odsuzuju, protože nefandí baníku. To je otázka, si přečti pár recenzí. Stačí, že jsem nezažil ani jeden ec, který přežil dva roky, a to ani jeden nejel na plný výkon. Navíc ty mrchy pokáždé sebou vezmou minimálně desku nebo něco jiného do věčných lovišť

Starousedlík SHW
    Registrace
    Oct 2006

Souhlasim s tim, ze EC jsou sunty, ale na druhou stranu firma kde delam dodala stovky kancl PC (kupovano jako hotove PC za co nejnizsi cenu) kdy nektere jely i 24/365 a se zdroji nebyl zadny problem. Je to asi tim, ze sestava bere jen zlomek prikonu nez jaky ty zdroje unesou.

Na druhou stranu jsem se setkal s nekolika zdroji EC v domacich PC kde se odporoucel a obcas i neco s tim. Holt lidi si to nekdy nedaji rozmluvit.

Takze moje resume je, ze na nenarocny kancl PC to jeste ujde, ale dnes uz jsou levne a kvalitni alternativy, na domaci PC jednoznacne kvalitni zdroj jako je treba Seasonic nebo Enermax.

Starousedlík SHW Avatar uživatele astec
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od hl.hl Zobrazit příspěvek
    Souhlasim s tim, ze EC jsou sunty, ale na druhou stranu firma kde delam dodala stovky kancl PC (kupovano jako hotove PC za co nejnizsi cenu) kdy nektere jely i 24/365 a se zdroji nebyl zadny problem. Je to asi tim, ze sestava bere jen zlomek prikonu nez jaky ty zdroje unesou.

Na druhou stranu jsem se setkal s nekolika zdroji EC v domacich PC kde se odporoucel a obcas i neco s tim. Holt lidi si to nekdy nedaji rozmluvit.

Takze moje resume je, ze na nenarocny kancl PC to jeste ujde, ale dnes uz jsou levne a kvalitni alternativy, na domaci PC jednoznacne kvalitni zdroj jako je treba Seasonic nebo Enermax.
    Souhlas. Jen bych upřesnil, že nejen doma, ale i na mašinách, kde se požaduje výkon

Starousedlík SHW
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od astec Zobrazit příspěvek
    Souhlas. Jen bych upřesnil, že nejen doma, ale i na mašinách, kde se požaduje výkon
    JJ, tak presne jsem to myslel. A jeste bych dodal, ze lacinost EC se po case rozplyne na poplatcich elektriny pro jejich (ne)ucinnost.

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Videl jsem par EC zdroju ktery vydrzely fakt dlouho 4 - 5 let ale nutno podotknout ze daleko vic sem jich videl mrtvych. Takze pokud clovek rad sazi a ma nejakou obyc kancl sestavu je to rekl bych tak tech 50/50 ze odejde .. a nasledky jsou pak takovy loto bonus

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

Ja teda jaksi tomu moc neverim, ponevadz sem zastancem toho, ze az mi nejakej vyhori nebo odejde, tak uverim......Ze 100 prodanych mi odesel 1 a to byl jeste v zaruce.... Krom toho sem mel ve svym vlastnim kompu EC a byl to Prescott 3Ghz HT s 8800GT a jel 4 roky....A furt jede....

Do vlastniho kompu bych si ho jaksi nedal, ale kdyz jsem ho od taty dostal, tak tam proste byl.....

100 kusu

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Georginek Zobrazit příspěvek
    Ja teda jaksi tomu moc neverim, ponevadz sem zastancem toho, ze az mi nejakej vyhori nebo odejde, tak uverim......Ze 100 prodanych mi odesel 1 a to byl jeste v zaruce.... Krom toho sem mel ve svym vlastnim kompu EC a byl to Prescott 3Ghz HT s 8800GT a jel 4 roky....A furt jede....
    A jake cislo je tech 100%?

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Georginek Zobrazit příspěvek
    Tak si ber osciloskop, multimetr, wattmetr a běž si ty zdroje proměřit a uvidíš jak jsou perfektní

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek
    Tak si ber osciloskop, multimetr, wattmetr a běž si ty zdroje proměřit a uvidíš jak jsou perfektní

Nerikam ze sou perfektni. Sam verim tomu ze je to sajrajt, ale kdyz to lidi chtej, tak co......

Ve vetsine se jednalo o zdroje do skol a kanclu.....

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. nefunkční zdroj eurocase atx-550 jsp
    Od dma40747 v sekci Zdroje
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-09-2011, 17:22
  2. Kvůli čemu byste si koupili USB flashdisk?
    Od Petr S. v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 17-08-2011, 12:11
  3. Zdroj Eurocase ATX-350W problém.
    Od Bufuova v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 24-04-2010, 21:39
  4. Zdroj Eurocase 550W
    Od mike11 v sekci Zdroje
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 02-11-2009, 17:03