Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Poraďte Prosím s IBM

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Zdravím všechny co navštíví toto téma. Mám takový problém s baterií u mého IBM T20, baterii jsem rozebral a vyměnil jsem si v ní články ale elektroniku ktera tam je jsem tam nechal. Takže mi nootebook natu baterii stejně nevadrží. Vydrží naní běžet asi 6minut a potom nahlásí, baterie jsou teměř vybyty... a přepne se do režimu spánku ale občas se mi povede probudit a to potom vydrží zaplý asi 3hodiny ale potom se sám vypne aniž by otom dal vědět a nesmí se vypnout protože při pokusu o zapnutí na baterii napíše nedostatek kapasity. Poradí mi někdo prosím? Možná existuje třeba program na nějaky (format) te baterie. Diky za vše.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW
    Registrace
    Nov 2007

u niektorych notebookov je v biose polozka "formatovat bateriu", ide tam cca o to ze sa notebook plne vybije a nabije, pricom sa nasledna doba vydrze baterky poznamena pre potreby operacneho systemu ...

malo by to fungovat aj tak, ze vo win zakazes akekolvek akcie pri vybijani baterky a budes ho zhavit do vybitia ....
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. SSD + HDD poraďte prosím
    Od majkl 11 v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 03-04-2014, 17:30
  2. poraďte HRU PROSIM
    Od paint v sekci Počítačové hry
    Poslední příspěvek: 27-03-2012, 09:44
  3. Prosim poradte mi CPU
    Od Luoslav v sekci AMD - procesory a základní desky
    Poslední příspěvek: 17-07-2008, 09:42
  4. prosím poraďte
    Od jmatejicek v sekci Audio