reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

The Witcher 2: Assassins of Kings/ Zaklínač 2

kolemjdoucí_oldd (45)|26.11.2009 20:17
Zkoušel jsem funkci hledat a nenalezl jsem tema s timto obsahem tak jej zakladam.
Zaklínač, jedno z nejůspěšnějších RPG inspirované povídkami Andrzeje Sapkowskeho.
Kvalitní příběh, bojový systém se slušnými animacemi, nádherná fantasy grafika, nekonečná herní doba...... krátká charakteristika Zaklínače. Nedávno na internetu začly kolovat zprávy o dvojce avšak nepotvrzené. V posledním měsící bylo CDProjectem uvolněno video obsahující oficiální gameplay alfy vytvořené před více než půl rokem, chlubí se střídaním počasí, dne a noci, filmovými dialogy, lepším bojovým systémem a mnoha dalšími vychytávkami: http://www.youtube.com/watch?v=JciyoGmnGyo&feature=player_embedded#t=13 .Ale nedávno( asi před týdnem) vyběhlo na internet video ze soukromé předváděčky, posuďte není to pastva pro oči( toto video je natočené kamerou avšak v tak dobré kvalitě, že si vychutnáte každý detail): [ame="http://www.youtube.com/watch?v=Ku2Paodt1N0&feature=player_embedded"]YouTube- Witcher 2 GamePlay 09 / Ведьмак 2 Геймплей Đ?гроМир 09[/ame] ,všiměte si otevřeného prostředí bez loadu( hlavně mezi budovami), už žádné bariéry jako jsou hradby města, ale zde vidíte tyčící se pohoří nad vesničkou, nádhera. Boj s bossem na konci se nedá popsat slovy( tak velké monstrum v jedničce nebylo) a to vše opět v otevřeném prostředí. Nezapomeňte, že se neustále jedná o alfu a tak se ještě mnoho věcí vylepší. Sdílejte na tomto foru své nové objevy, ať jsme všichni co nejinformovanější.
Sikil79 (429)|27.11.2009 15:27
Tak přihodím ještě jedno, ale tuším, že už tady na fóru bylo. BTW zrovna zvažuji koupi prvního dílu, rozšířenou edici.

http://www.eurogamer.cz/videos/the-witcher-2-petiminutova-predvadecka
kolemjdoucí_oldd (45)|28.11.2009 16:44
V každem připadě se na něj moc těšim, protože za prve jsem fanda Sapkowkeha a Zaklínače vůbec a za druhé bylo toto RPG v mnoha ohledech unikatni. A podle meho( jestli se toho dočkam) u teto hry zůstanu přibit na hodně dlouhou dobu. Zlepšení fyzikalniho a grafickeho enginu je již samozřejmost. druhou věci je pak přiběh a hratelnost, kde mi ji v Z1 hodně znepříjemňoval až přečastý load( toho se taky obavat do jiste miry uz nemusim). Čas ukaže.
kolemjdoucí_oldd (45)|4.12.2009 13:38
Zaklínač 2 a lokalizace:
První díl byl plně počeštěn a nadabován a dle mého názoru se v této pasáži nemusel za co stydět: Jak hodnotíte lokalizaci 1. dílu a jak byste si přáli zlokalizovat dvojku: Mě osobně u Zaklínače dabing velice vyhovoval( sprostá mluva byla na svém místě). Tím pádem by slušel i následujícímu dílu, avšak dle mého to dopadne jako s Assassins Creed 2 nebo Stalker Call of Pripyat.
pas!k (3765)|4.12.2009 13:40
jednicka byla co se tyce lokalizace i pro mne velkym prekvapenim .. a rozhodne ji hodnotim velice kladne ..
mstejska (2912)|4.12.2009 13:46
Lokalizaci neznám. Jel jsem to raději v angličtině. Ve hrách mi čeština přijde divná.
Jenom mě mrzelo, že je nehratelný podruhé. Začal jsem ho po druhé na lepším HW a nějak mě to přestalo bavit. Přece jen je to čistá koridorová běhačka. Nejvolnější se mi zdál Daggerfall i přes tu zabugovanost.
Jinak příběh byl super. Doufám že se ve dvojce polepší a nezastaví mě 30 cm plůtek.:(
Hlavně intro u 1. dílu je film.
meeee (1110)|4.12.2009 13:50
Já to v češtině nemohl poslouchat, v EN to bylo mnohem přirozenější. Ani CZ titulky jsem nepoužíval, protože ty zase k EN mluvenému slovu neseděly a akorát odváděly pozornost a mátly. Za mě Witcher jedině v EN.
kolemjdoucí_oldd (45)|4.12.2009 14:57
[quote=meeee;323379] Za mě Witcher jedině v EN.[/quote]
Ono to nejspíše stejně tak dopadne. Ale rozhodně by se měl CD Projekt poučit z minula a to je mimika obličeju, která mi nejvíce vadila v jedničce. Ale jak jsem viděl ve videu ty rozhovory- bude to chuťovka. A ještě k té volnosti. Ve městě je vidět jak Geralt přebíhá mezi domečky bez loadu bez zabran- doufam že to aplikují i na přírodu tj. bez hranic.
kolemjdoucí_oldd (45)|1.2.2010 18:29
Nedávno uniklá zprávy nám o The Witcher 2 prozrazují, že se v březnu tohoto roku uskuteční tisková konference, kde se předvedou Zaklínačovy technologie. Vývoj hry je v plném proudu a zatím bez komplikací. Převzato z http://www.thewitcher.cz
Toto mě přivádí k další tipovačce. Kdy asi nový díl vyjde?
Dle mého si jej zahrajeme buď na Vánoce nebo příští jaro.