reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jaký druh tiskárny byste si v současnosti pořídil/a do vaší domácnosti?

husky14 (4214)|29.11.2009 23:55
  • Barevnou inkoustovou tiskárnu
  • Barevnou laserovou tiskárnu
  • ČB laserovou tiskárnu
  • Barevné inkoustové multifunkční zařízení
  • Barevné laserové multifunkční zařízení
  • ČB laserové multifunkční zařízení

Poznámka: Pro hlasování je anketa k dispozici na homepage magazínu Svět hardware v pravém sloupci.
Salamander (6177)|29.11.2009 23:59
Mam barevnou laserovku a jsem s ni spokojen, takze pokud bych byl donucen kupovat novou, tak asi znovu barevny laser :)
StD (1963)|30.11.2009 08:01
Také tak - už jsem "zásoben", náhrady budou stejného druhu:
1) barevný laser pro nátisky
2) č/b laser pro běžné dokumenty/korespondenci
3) inkoust pro fotky a potisk DVD
randomofamber (21)|30.11.2009 10:55
Právě (tak 14 dní) jsem vyměnil barevný inkoust (HP DJ 990cxi) za barevný laser (HP CP1515n) a paráda.

Původně jsem měl inkoust na fotografie, ale nakonec jsem tiskl tak 10 fotek za rok. Vzhledem k tomu, že jsem měl ještě taky stařičkou (ale stále perfektně pracující) čb laser (HP LJ 6L), tak jsem běžné věci tiskl na ní a inkoust zasychal... Navíc je inkoust náchylný na vlhko a rozpíjí se. Je pravdou, že fotky na laseru nebudou jako na inkoustu, ale kvalita, kterou nový laser má mě plně postačuje...
aumirek (166)|30.11.2009 11:03
tisknu jen občas fotky jen vyjimečně přesto se nevzdám možnosti je tisknout takže inkoustová multifunkce
Zbycho (28)|2.12.2009 08:10
Hlasoval jsem "Barevnou inkoustovou tiskárnu"

Multifunkci určitě ne, samostatný skener bývá minimálně o třídu kvalitnější (a já mám dokonce o několik tříd kvalitnější). Sice zabírá další místo, ale když je ho kde mít, není co řešit. Také kvůli skenováni nemusím zapínat tiskárnu a v pohodě si ho můžu položit k ruce při skenování více podkladů.

Laser by se kolikrát při větších objemech šiknul, ale... Fotky jsou z laseru katastrofa a CD/DVD disk si na něm taky nepotisknu. Ale když mám větší objemy textu nebo grafiky vhodné pro laser, tak to řeším v zaměstnání (není to zas tak často a nejsou to až tak velké objemy).

Takže, kdybych dnes kupoval domů tiskárnu, tak znovu by to byla inkoustovka, co umí tisknout fotky, umí potisknout printable disky a když bude mít i oboustranný automatický tisk a dva zásobniky tak jenom její plus. A dají se doma ručo plnit cartrige (žádné repasé). To mi zatím plní moje Canon Pixma iP4200.
pavel_p (993)|2.12.2009 20:27
Nejlevnější laserovku, zatím mi stačí tužka a příležitostný tisk v práci (při studiu na VŠ by to bylo jiné)