Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: SHW20_tom.sever_1

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Zcela vlastní tvorba? Ano

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
    3D model: Ne
    Brush: Ne
    Obrázek, fotografie nebo textura: Ne
    Tutorial: Ne

Kolik času zabrala tvorba:
    Pointa wallpaperu:

Další komentář: Myš , klávesnice a počítač s 3D projektorem .
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: svethardware2.jpg 
Zobrazení: 640 
Velikost: 323.0 KB 
ID: 14199  
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Designově velmi povedené, dobrá použitelnost jako wall i nápad s 3D projektorem. Možná škoda tradiční klávesnice a myši a trochu zubatých hran. Jinak celkově velmi pěkné.

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Nápad dobrý, ale render slabý. Divná perspektiva, na skle je málo AA (průhledné materiály jsou na to obzvláště citlivé), barevný přechod jsou pruhy, slabé osvětlení. Kdyby se změnila celková kompozice, úhel kamery, nastavení renderu a upravilo světlo, tak by to byl perfektní wall

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Děkuji za příspěvky k mému obrázku .
    Vše je děláno v sold edgi , z něj sem bohužel víc nedostal co se týče světla a renderu .

Citace Původně odesláno od speedsnail Zobrazit příspěvek
    Designově velmi povedené, dobrá použitelnost jako wall i nápad s 3D projektorem. Možná škoda tradiční klávesnice a myši a trochu zubatých hran. Jinak celkově velmi pěkné.
    Ona ta klávesnice by měla sloužit jako dotykový ovladač k počítači zobrazovalo by se na ni co by bylo potřeba. Myslim si , že myš i klávesnice v tomhle provedení tu s námi ještě chvíli budou (ale kdo ví ).

Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek
    Nápad dobrý, ale render slabý. Divná perspektiva, na skle je málo AA (průhledné materiály jsou na to obzvláště citlivé), barevný přechod jsou pruhy, slabé osvětlení. Kdyby se změnila celková kompozice, úhel kamery, nastavení renderu a upravilo světlo, tak by to byl perfektní wall
    Tohle je muj první pokus o vytvoření obrázku - Úhel jsem lepší nenašel , ale když mi napíšete jak by jstě si ho představil změnit rád to zkusim . A co je myšleno tim AA ?

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

AA = AntiAliasing

Perspektivou byla myslena "perpektiva", zrejme ji mate vypnutou

Kazdopadne se mi libi jednoduchost, kombinace barev - celkove to pusobi velmi luxusne

edit: http://www.cadalyst.com/manufacturin...hortcuts-10763
    Naposledy upraveno uživatelem Richmond: 06-12-2009 v 20:42

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Hodně se mi to líbí , chybí mi tam ale ta 3D projekce.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    AA = AntiAliasing

Perspektivou byla myslena "perpektiva", zrejme ji mate vypnutou

Kazdopadne se mi libi jednoduchost, kombinace barev - celkove to pusobi velmi luxusne

edit: http://www.cadalyst.com/manufacturin...hortcuts-10763
    Prespektiva by tam měla být 85mm , ale nejsem si jist , protože hned potom co sem vytvořil obrázek mi solid skolaboval a nebylo to uložený . Pokoušel sem se ho vytvořit znova a prohledat nastavení a zapnout vyhlazování , ale viditelně to tomu nepomohlo .

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od buh_vi Zobrazit příspěvek
    Hodně se mi to líbí , chybí mi tam ale ta 3D projekce.
    Díky, původně tam ta projekce měla být , a na klávesnici měly svítit nějaké symboly . Bohužel to je zatim nad moje zkušenosti a solid to neumí . Na druhou stranu si myslim , že když tam nic nesvítí tak z toho obrázku nebudou bolet oči .