reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SHW20_tom.sever_1

tom.sever (5)|30.11.2009 12:26
Zcela vlastní tvorba? Ano

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: Ne
Brush: Ne
Obrázek, fotografie nebo textura: Ne
Tutorial: Ne

Kolik času zabrala tvorba:
Pointa wallpaperu:

Další komentář: Myš , klávesnice a počítač s 3D projektorem .
svethardware2.jpg
speedsnail (4876)|6.12.2009 14:23
Designově velmi povedené, dobrá použitelnost jako wall i nápad s 3D projektorem. Možná škoda tradiční klávesnice a myši a trochu zubatých hran. Jinak celkově velmi pěkné.
jrx (1880)|6.12.2009 14:28
Nápad dobrý, ale render slabý. Divná perspektiva, na skle je málo AA (průhledné materiály jsou na to obzvláště citlivé), barevný přechod jsou pruhy, slabé osvětlení. Kdyby se změnila celková kompozice, úhel kamery, nastavení renderu a upravilo světlo, tak by to byl perfektní wall ;)
tom.sever (5)|6.12.2009 20:28
Děkuji za příspěvky k mému obrázku .
Vše je děláno v sold edgi , z něj sem bohužel víc nedostal co se týče světla a renderu .

[quote=speedsnail;324046]Designově velmi povedené, dobrá použitelnost jako wall i nápad s 3D projektorem. Možná škoda tradiční klávesnice a myši a trochu zubatých hran. Jinak celkově velmi pěkné.[/quote]

Ona ta klávesnice by měla sloužit jako dotykový ovladač k počítači zobrazovalo by se na ni co by bylo potřeba. Myslim si , že myš i klávesnice v tomhle provedení tu s námi ještě chvíli budou (ale kdo ví :) ).

[quote=Jiri@tncm;324048]Nápad dobrý, ale render slabý. Divná perspektiva, na skle je málo AA (průhledné materiály jsou na to obzvláště citlivé), barevný přechod jsou pruhy, slabé osvětlení. Kdyby se změnila celková kompozice, úhel kamery, nastavení renderu a upravilo světlo, tak by to byl perfektní wall ;)[/quote]

Tohle je muj první pokus o vytvoření obrázku - Úhel jsem lepší nenašel , ale když mi napíšete jak by jstě si ho představil změnit rád to zkusim . A co je myšleno tim AA ?
Richmond (8084)|6.12.2009 20:34
AA = AntiAliasing

Perspektivou byla myslena "perpektiva", zrejme ji mate vypnutou ;)

Kazdopadne se mi libi jednoduchost, kombinace barev - celkove to pusobi velmi luxusne :thumb

edit: http://www.cadalyst.com/manufacturing/on-edge-solid-edge-shortcuts-10763
buh_vi (14)|6.12.2009 20:39
Hodně se mi to líbí :thumb, chybí mi tam ale ta 3D projekce.
tom.sever (5)|9.12.2009 10:15
[quote=Richmond;324182]AA = AntiAliasing

Perspektivou byla myslena "perpektiva", zrejme ji mate vypnutou ;)

Kazdopadne se mi libi jednoduchost, kombinace barev - celkove to pusobi velmi luxusne :thumb

edit: http://www.cadalyst.com/manufacturing/on-edge-solid-edge-shortcuts-10763[/quote]

Prespektiva by tam měla být 85mm , ale nejsem si jist , protože hned potom co sem vytvořil obrázek mi solid skolaboval a nebylo to uložený :( . Pokoušel sem se ho vytvořit znova a prohledat nastavení a zapnout vyhlazování , ale viditelně to tomu nepomohlo .
tom.sever (5)|9.12.2009 10:19
[quote=buh_vi;324184]Hodně se mi to líbí :thumb, chybí mi tam ale ta 3D projekce.[/quote]

Díky, původně tam ta projekce měla být , a na klávesnici měly svítit nějaké symboly . Bohužel to je zatim nad moje zkušenosti a solid to neumí . Na druhou stranu si myslim , že když tam nic nesvítí tak z toho obrázku nebudou bolet oči .