Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Restart při práci s DVD

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak to je blbý. Mám XPčka, Visty kupovat nebudu, protože je nerozjedu a stejně je to křáp :-) a na Win XP jinou verzi nemám peníze. Ta CD ROMka by šla znova možná obnovit formátem C: disk jsem formátoval kvůli tomu už v pátek a celkem dost se to dotklo rodiny, ikdyž o žádná data nepřišli.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Blbeček
    Tak to je blbý. Mám XPčka, Visty kupovat nebudu, protože je nerozjedu a stejně je to křáp :-) a na Win XP jinou verzi nemám peníze. Ta CD ROMka by šla znova možná obnovit formátem C: disk jsem formátoval kvůli tomu už v pátek a celkem dost se to dotklo rodiny, ikdyž o žádná data nepřišli.
    to sem mel na mysli cerstvou instalaci XP... btw disk muzes sformatovat pri instalaci XP, nemusis nikde zvlast plasit do dosu.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

heh, já jsem ale blázen :-D já jsem do tý CD ROMky zapomněl dát jeden maličkej kablík, myslel jsme si, že je z konektoru na sluchátka co je na přední straně... Už všechno funguje tak jak má :-). S tou DVD ROMkou: Už jsem si domluvil jednoho kámoša, u kterýho tu mechaniku vyzkouším. Tak zdarec zítra

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Blbeček
    heh, já jsem ale blázen :-D já jsem do tý CD ROMky zapomněl dát jeden maličkej kablík, myslel jsme si, že je z konektoru na sluchátka co je na přední straně... Už všechno funguje tak jak má :-). S tou DVD ROMkou: Už jsem si domluvil jednoho kámoša, u kterýho tu mechaniku vyzkouším. Tak zdarec zítra
    ??? jake male kablik? myslis 4pinovy audio kabel? ten nemuze mit zadnou vliv na funkcnost... staci molex (napajeni) + datovy plochy kabel + spravne nastraveny jumper master/slave

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

U mojeho kamaráda ta mechanika dělala takový věci, že se mi o nich nechce mluvit. Polovinu CD/DVDček ani nepřečetla a u ostatních věcí se to načítalo dlouho jako prase. Při spuštění dalšího CD a následné instalaci programu se i jeho počítač restartoval, takže řešení je jediný. Reklamace, ten křáp už nechcu ani vidět a koupím si DVD vypalovačku. Jinak všem vám děkuju za rady a tipy, které mi pomohly tenkhle problém vyřešit.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. restart PC
    Od Jenik13 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-01-2014, 20:05
  2. Restart pc
    Od pancoo v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 29-07-2011, 10:38
  3. Restart PC