Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 35 z 35

Téma: Chyba systému a následná modrá obrazovka

Obyvatel SHW
    Registrace
    Nov 2008

Teď si nejsem jist, zda-li jsem to tu psal, ale vlastně mi to vypline BSOD, které bohužel nejsem schopen přečíst, Pc se ihned restartuje, ALE to i po tom, co jsem zakázal auto. restart.
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od pavelson Zobrazit příspěvek
    Teď si nejsem jist, zda-li jsem to tu psal, ale vlastně mi to vypline BSOD, které bohužel nejsem schopen přečíst, Pc se ihned restartuje, ALE to i po tom, co jsem zakázal auto. restart.
    A to jako má mít na svědomí zvuk? Vyplynout z BSOD ti může tak akorát fotka, kterou rychle uděláš, když se objeví - pak se dá něco studovat a radit. Jinak je to hovor o ničem.

Obyvatel SHW
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od StD Zobrazit příspěvek
    A to jako má mít na svědomí zvuk? Vyplynout z BSOD ti může tak akorát fotka, kterou rychle uděláš, když se objeví - pak se dá něco studovat a radit. Jinak je to hovor o ničem.
    No a tak jak to mám asi udělat? to bych musel mít foťák, který bude fotit každou milisekundu, aby zaznamenal obrazovku? to se nedá stihnout... Dyť píšu že je zakázán auto. restart, ale i přesto se to restartuje...

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

No a tak jak to mám asi udělat? to bych musel mít foťák, který bude fotit každou milisekundu, aby zaznamenal obrazovku? to se nedá stihnout... Dyť píšu že je zakázán auto. restart, ale i přesto se to restartuje...
    Tak ti tam prostě "něco" (to něco je napsán odkaz v tom BSODu) hardwarově hapruje (rozuměj česky nesedí, není kompatibilní), to je otázka pro jiné odborníky na základní desky, paměti a zdroje - já to jako závadu zvukovky zatím rozhodně nevidím (ani příznak). Vyfotit ten BSOD foťákem snad není problem.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Oct 2006

Tak toto se me jeste nestalo. Kdyz zakazu auto restart, tak tam proste to BSOD zustane. Zkontroluj to a kdyztak hod screen s obrazovkou kde ten autorestart zakazujes.

Podivej se jeste do toho prohlizece udalosti, jestli tam je zaznam o chybe a kdyztak to sem napis.

Jeste by bylo mozne nahrat sem dmp soubor a z toho by slo poznat kde to spadlo.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123