reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zvuk přes HDMI u HD 3650 agp

ipswican (1)|2.12.2009 10:14
Zdravím, mám grafiku Asus AH 3650 je do AGP a systém WXP. Zvuk přes HDMI do TV mi jde pouze s originálníma ovladačema. Jakmile nainstaluju nový(jakýkoliv) agp-hotfix, tak už nejde. CCC oznámí: "Bylo zjištěno připojení zobrazovacího zařízení HDMI na DVI. Chcete-li na displeji nebo televizoru HDMI poslouchat zvukový záznam, musíte počítač a TV nebo audio zařízení propojit samostatným audio kabelem. Další informace získáte klepnutím na tlačítko Nápověda." Tlačítko nápověda nefunguje. Ve správci zařízení je Microsoftí AA a ATI High Definition Audio jsou v pořádku(bez vykřičníků) a defaultní zvukovka je nastavena na ATI. Zkoušel jsem to instalovat i podle návodu, co je tady aktualizovanej systém->ovladače desky->catalyst->hdmi driver->agp hotfix, ale výsledek stejnej. Když to mám ve stavu s novýma ovladačema, tak stačí jen přeinstalovat ovladač grafiky na starej originální a zvuk jde. Na podobný problém jsem našel na různých fórech hodně threadů, ale tam tázající začínal s tím, že mu to nejde a skončil po radách u originálních ovladačů. Chtěl bych nový ovladač kvůli podpoře flashe, ale s tím, aby mi dál fungoval zvuk. Takže otázka zní, dá se zvku přes HDMI rozchodit s novejma ovladačema?