reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

nahrávání streamového videa

tonda pařmen (87)|4.2.2007 21:45
potřeboval bych program na nahrávání videa co mi běží na monitoru. dá se něco takového sehnat?
BlackFrog (563)|4.2.2007 22:29
[QUOTE=tonda pařmen]potřeboval bych program na nahrávání videa co mi běží na monitoru. dá se něco takového sehnat?[/QUOTE]
něco takového se sehnat dá, jednou sem něco scháněl ale pokud si dobře pamatuju většinou to byli placené programy... ale určitě se při troše štěstí najde i něco free:) nebo holt nakoupíš:)
tgfh (2985)|5.2.2007 16:37
Přesně na toto jsem se kdysi taky ptal:
https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=1663
tonda pařmen (87)|5.2.2007 17:40
no to Clam studio je sice hezký, ale kdyz dam full screen tak mi to nahrava 5fps kdyz nic nedelam, co by to asi delalo ve hrach......, da se nastavit rozliseni? ja to nenasel
boboco (1987)|5.2.2007 17:48
[quote=tonda pařmen]no to Clam studio je sice hezký, ale kdyz dam full screen tak mi to nahrava 5fps kdyz nic nedelam, co by to asi delalo ve hrach......, da se nastavit rozliseni? ja to nenasel[/quote]
Pokud bys chtěl nahrávat hry alespoň v trochu ucházející kvalitě (640x480 25fps), neobejdeš se bez dvou počítačů. Jeden s TV-OUTem a druhý s analogovou TV kartou. Bohužel, neznám žádný software, který by i na hodně výkoném dvouprocesorovém (dvoujádrovém) PC dokázal zachytávat video ze hry bez vypouštění snímků ve slušné kvalitě.
pas!k (3765)|5.2.2007 18:16
[QUOTE=tonda pařmen]potřeboval bych program na nahrávání videa co mi běží na monitoru. dá se něco takového sehnat?[/QUOTE] na hry zkus fraps da s etam nastavit i rozliseni zda chces zachytavat zvuky atd obcas v tom nahravame zapasy z observeru .. ale samozrejme necekej ze to bude vypadat stejne jako orig :) Ale na ty ucely co to ma podat to staci
tonda pařmen (87)|6.2.2007 16:21
ten fraps je dobrej, ale 17s videa mi zabralo 108MB, coz je dost. Kdyz si stahnu demo z oficialniho servru, tak mi de, ale jak stahnu jakejkoli fraps full nebo registered tak nainstaluju a nejde spustit.