reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Co CDMA internetem zadarmo

petr.svec (320)|2.12.2009 12:01
nevím co mám dělat, tak se blbě zeptám, co byste udělali vy?

mám CDMA internet od eurotelu... který jaksi funguje už rok bez placení (po řádném odhlášení služby, položka zmizela z faktury) ale modem funguje dál

tuším, že vím proč... mají v tom bordel... ani před výpovědí ho vůbec nebyly schopni dohledat natož teď...

jenže co s tím... prodat se mi ho na jedné straně nechce, protože nemusím platit paušál
na druhé straně ho nepotřebuju :o(
StD (1963)|2.12.2009 12:30
...a na "třetí stranu" ti ho mohou naúčtovat dodatečně, pokud se prokáže použití a udělají si "v tom bordelu pořádek" třeba s náhodnou pomocí policie, i když půjde třeba o něco úplně jiného.
petr.svec (320)|3.12.2009 09:45
[quote=StD;322393]...a na "třetí stranu" ti ho mohou naúčtovat dodatečně, pokud se prokáže použití a udělají si "v tom bordelu pořádek" třeba s náhodnou pomocí policie, i když půjde třeba o něco úplně jiného.[/quote]

na čtvrtou stranu to asi těžko... protože pokud se na výši fakturované částky do XY dne neodvoláš pokládá se vyúčtování za správné...

a když je správné... nemám žádnou povinnost cokoliv doplácet i když to dofakturujou... maximálně ze své dobré vůle mohu, ale bohužel nemusím
hl.hl (1387)|3.12.2009 11:26
[quote=petr.svec;322779]na čtvrtou stranu to asi těžko... protože pokud se na výši fakturované částky do XY dne neodvoláš pokládá se vyúčtování za správné...

a když je správné... nemám žádnou povinnost cokoliv doplácet i když to dofakturujou... maximálně ze své dobré vůle mohu, ale bohužel nemusím[/quote]

No a co tedy chcete slyset, kdyz v tom mate takhle "jasno"?
StD (1963)|3.12.2009 11:47
[quote=hl.hl;322808]No a co tedy chcete slyset, kdyz v tom mate takhle "jasno"?[/quote]
"Je to nečestné a podlé, pravil Mirek Dušín." To chtěl slyšet - má to mít, ovšem vzhledem k postoji vyjádřeném v podpisu je to marné. Je to hroch. :D
johny__g (6387)|3.12.2009 12:57
Kup si tohle, přiklop to tímhle a můžeš se na ten modem dívat kdy se ti zachce.

[SIZE="1"]Na blbou otázku blbá odpověď.[/SIZE]
speedsnail (4876)|3.12.2009 13:05
No jelikož neni vůbec jasné jak dlouho bude modem funkční a je tedy problematické ho jednorázově při přodeji ocenit, domluvil bych se s nějakým kamarádem který mobilní internet potřebuje na pronájmu do doby než přestane fungovat. Za nějakou férovou cenu či protislužbu. (Tak bych postupoval já)