Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: přihlášení do doménového úctu offline

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Dobrý den,

mám takový problém přešel jsem na W7 které jsou v domény. Leč mimo dosah AD se nemohu na daný účet přihlásit. Po zadaní hesla jen zčerná obrazovka a je třeba notebook natvrdo vypnout.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

V XP šlo vždycky změnit typ profilu z roaming (kterej byl defaultní pokud šlo o doménovej účet) na lokální (tj. lokálně zálohovanej a dá se pak na něj přihlásit i bez domény, např. pokud je server down - ale asi záleží i na nastavení politik v doméně, jestli to lze ...)

Nevím jak ve W7, ale ve Vistě to vidím taky, pod Tento počítač/Vlastnosti/Upřesnit nastavení systému, záložka Upřesnit, Profily uživatelů/Nastavení, zde by mělo jít u doménovýho profilu přepínat mezi Lokální/Cestovní(roaming). Při přepnutí na lokální by to mělo fungovat i bez domény.

Btw. my máme v práci taky doménu, ale přesto se do ní nepřipojuju a používám pouze lokální profil, pokud potřebuju nějakou síťovou věc (disk, tiskárnu atd.), tak zadam jméno a heslo a necham si ho zapamatovat abych ho už nemusel zadávat příště. Doménovej účet jsem zpočátku používal, ale právě kvůli podobným problémům s nedostupností serveru atd. (např. co si tak pamatutju tak i když je doménovej profil nastaven jako "lokální" trvá docela dlouho, než ověří že se na server opravdu nedostane) už radši používám čistě soukromej lokální profil a do domény pc vůbec neregistruju.

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

No já s tím na Windows 7 ultimate 64b verzi problém nemám, jakou máš verzi ty?

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Delam to presne jak psal Dojigiri .. s notebookem kterej pouzivam i jinde se nepripojuji do domeny. Jen doplnim ze pokud pouzivate ve firme exchange atd lze to vse nastavit v klientovi aniz by byla stanice v domene ..

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od dzandra Zobrazit příspěvek
    No já s tím na Windows 7 ultimate 64b verzi problém nemám, jakou máš verzi ty?
    ja mam 32b.

Dojigiri: Jinak kouknu na ten profil dík za Typ.

Podobná témata

1. Gmail offline
    Od matata v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 26-08-2011, 16:26
  2. offline navigace jar
    Od esetik v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-08-2011, 20:37
  3. otevreni dokumentu jineho uctu.
    Od zajdax3 v sekci OS Windows