reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Varovani 400MHZ TRANSCEND CL 2.5 STANDARD

pas!k (3765)|5.2.2007 10:17
Rad bych vsechny varoval pred koupi techto ram Tesne pred koncem roku jsem jich koupil 12ks. Znate to firma potrebuje utratit penize .. a shopy jsou pred vanocema vykradeny byla to bohuzel jedina volba skladem. Na upgrade stanic jsem se dostal az v novem roce a pc kteryma sem je osadil zacali ihned vykazovat nestabilitu restarty atd. Vzal sem teda dve pc do kazde nahodil po ram a zacal testovat vetsina tech modulu samostatne prosla testy normalne.. ale nektere vykazovaly chybu uz samostatne.. Zadna z techto pameti vsak neni schopna pracovat v paru at uz primo se stejnym typem nebo s jinou pameti .. v podstate ani jedna z tech 12 nejela v paru (nemluve o dualu) Projizdel sem to jak gold memory tak memtestem .. Pameti s emi nakonec podarilo vsechny vyreklamovat .. Takze bacha na to! Presny nazev chipu kteryma to bylo osazeny dodam bohuzle ted nemam uz zadnou u sebe ale nebyl to ani jetram ani samsung :)
ICEBOSS (3435)|9.2.2007 09:55
casovani si mel podle SPD? zkusil jsi jim trosku pridat stavu? :D i kdyz to kancl desky asi neumi...
pas!k (3765)|9.2.2007 10:05
zkousel sem s tim i jine psi kusy :) Samozrejme v ruznejch deska a i kdyz to jsou kancl kompy nektery desky v tom jsou celkem slusny ;)
SmartMole (297)|9.2.2007 10:14
Kdysi hodně hodně dávno transcendet vyráběl docela solidní paměti. Ale teď jsou to všechno hrozné šunty. Koupil jsem 2 x do low-end PC a vždy jsem je reklamoval (úspěšně).

Nechápu, proč je vůbec prodávaj....vždyť musí mít reklamací...